FARMVETSOLUTIONS S.R.L.
FARMVETSOLUTIONS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Chieșd, Comuna Chieșd, Sălaj, CUI 44890946. Cifră de afaceri 2025: 607.572 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 44890946
- Denumire
- FARMVETSOLUTIONS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|31|540|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.09.2021
- Sediu
- CHIEȘD, nr. 494/A, Sat Chieșd, Comuna Chieșd, Sălaj
- Activități autorizate (CAEN)
- 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase · rev. 3
- 0119 Cultivarea altor plante din culturi nepermanente · rev. 3
- 0129 Cultivarea altor plante permanente · rev. 3
- 0141 Creșterea bovinelor de lapte · rev. 3
- 0142 Creșterea altor bovine · rev. 3
- 0145 Creșterea ovinelor și caprinelor · rev. 3
Arată toate (20)
- 0146 Creșterea porcinelor · rev. 3
- 0150 Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) · rev. 3
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 3
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 3
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 3
- 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii · rev. 3
- 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 7500 Activități veterinare · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 607.572 lei (+598% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 9,8 mii lei · 2025 607,6 mii lei · maxim 2025 607,6 mii lei · minim 2022 9,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 3,5 mii lei · 2025 319,1 mii lei · maxim 2025 319,1 mii lei · minim 2022 3,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2025 1 · maxim 2025 1 · minim 2025 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 607.572 lei | 87.101 lei | 45.360 lei | 9.804 lei |
| Venituri totale | 641.406 lei | 104.634 lei | 122.478 lei | 9.804 lei |
| Cheltuieli totale | 267.121 lei | 48.401 lei | 23.972 lei | 6.055 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 319.074 lei | 34.766 lei | 95.474 lei | 3.455 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 319.074 lei | 34.766 lei | 95.474 lei | 3.455 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 397.610 lei | 56.644 lei | 103.625 lei | 10.149 lei |
| Datorii | 78.142 lei | 21.249 lei | 4.496 lei | 6.494 lei |
| Capitaluri proprii | 319.468 lei | 35.395 lei | 99.129 lei | 3.655 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FARMVETSOLUTIONS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, FARMVETSOLUTIONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul FARMVETSOLUTIONS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Chieșd, Comuna Chieșd, județul Sălaj (CHIEȘD, nr. 494/A); numărul de înmatriculare e J|31|540|2021, din 13.09.2021.
Ce cifră de afaceri a avut FARMVETSOLUTIONS S.R.L. în 2025?
607.572 lei, cu 598% peste 2024 (87.101 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 319.074 lei.
Câți salariați are FARMVETSOLUTIONS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FARMVETSOLUTIONS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.