SILVA-SAN CLINIC S.R.L.

SILVA-SAN CLINIC S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Șimleu Silvaniei, Oraș Șimleu Silvaniei, Sălaj, CUI 44890857. Cifră de afaceri 2025: 59.633 lei, 1 salariaț

Registru

CUI
44890857
Denumire
SILVA-SAN CLINIC S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|31|535|2021
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
13.09.2021
Sediu
INDEPENDENȚEI, nr. 66, Loc. Șimleu Silvaniei, Oraș Șimleu Silvaniei, Sălaj
Activități autorizate (CAEN)
  • 7211 Cercetare- dezvoltare în biotehnologie · rev. 2
  • 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie · rev. 2
  • 8610 Activități de asistență spitalicească · rev. 2
  • 8621 Activități de asistență medicală generală · rev. 2
  • 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 2
  • 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 59.633 lei (+47% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 2,8 mii lei · 2025 59,6 mii lei · maxim 2025 59,6 mii lei · minim 2022 2,8 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 −11,2 mii lei · 2025 7,1 mii lei · maxim 2024 31,5 mii lei · minim 2022 −11,2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă59.633 lei40.583 lei9.088 lei2.830 lei
Venituri totale68.133 lei40.583 lei9.088 lei2.830 lei
Cheltuieli totale59.641 lei4.184 lei537 lei14.012 lei
Rezultat
Profit net7.133 lei31.462 lei8.467 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei11.210 lei
Rezultat net7.133 lei31.462 lei8.467 lei-11.210 lei
Bilanț
Active totale40.265 lei44.166 lei10.025 lei8.130 lei
Datorii4.212 lei15.246 lei12.568 lei19.140 lei
Capitaluri proprii36.053 lei28.920 lei-2.543 lei-11.010 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1—1—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este SILVA-SAN CLINIC S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, SILVA-SAN CLINIC S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul SILVA-SAN CLINIC S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Șimleu Silvaniei, Oraș Șimleu Silvaniei, județul Sălaj (INDEPENDENȚEI, nr. 66); numărul de înmatriculare e J|31|535|2021, din 13.09.2021.

Ce cifră de afaceri a avut SILVA-SAN CLINIC S.R.L. în 2025?

59.633 lei, cu 47% peste 2024 (40.583 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 7.133 lei.

Câți salariați are SILVA-SAN CLINIC S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025, după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre SILVA-SAN CLINIC S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.