TATTOOGABYINK S.R.L.
TATTOOGABYINK S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Păltiniș, Comuna Păltiniș, Caraș-Severin, CUI 44876445. Cifră de afaceri 2025: 5.950 lei, 1 salariați. Date ONR
Registru
- CUI
- 44876445
- Denumire
- TATTOOGABYINK S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|11|539|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.09.2021
- Sediu
- PĂLTINIȘ, nr. 190B, Sat Păltiniș, Comuna Păltiniș, Caraș-Severin
- Activități autorizate (CAEN)
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 5.950 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 28 mii lei · 2025 6 mii lei · maxim 2022 62,6 mii lei · minim 2025 6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 16,1 mii lei · 2025 −12,6 mii lei · maxim 2022 19,7 mii lei · minim 2025 −12,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 5.950 lei | — | 18.989 lei | 62.589 lei | 28.006 lei |
| Venituri totale | 5.950 lei | 0 lei | 18.989 lei | 62.589 lei | 28.006 lei |
| Cheltuieli totale | 18.538 lei | 9.444 lei | 18.931 lei | 42.227 lei | 11.639 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 19.748 lei | 16.093 lei |
| Pierdere netă | 12.588 lei | 9.444 lei | 759 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -12.588 lei | -9.444 lei | -759 lei | 19.748 lei | 16.093 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 18.050 lei | 33.163 lei | 40.182 lei | 43.894 lei | 23.812 lei |
| Datorii | 0 lei | 2.525 lei | 100 lei | 3.053 lei | 2.719 lei |
| Capitaluri proprii | 18.050 lei | 30.638 lei | 40.082 lei | 40.841 lei | 21.093 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | — | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TATTOOGABYINK S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, TATTOOGABYINK S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul TATTOOGABYINK S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Păltiniș, Comuna Păltiniș, județul Caraș-Severin (PĂLTINIȘ, nr. 190B); numărul de înmatriculare e J|11|539|2021, din 09.09.2021.
Ce cifră de afaceri a avut TATTOOGABYINK S.R.L. în 2025?
5.950 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 12.588 lei.
Câți salariați are TATTOOGABYINK S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TATTOOGABYINK S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.