DULGHERIA RXI S.R.L.

DULGHERIA RXI S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Hunedoara, Hunedoara, CUI 44865667. Cifră de afaceri 2025: 218.350 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF

Registru

CUI
44865667
Denumire
DULGHERIA RXI S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|20|1353|2021
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
08.09.2021
Sediu
URCUȘULUI, nr. 8, Municipiul Hunedoara, Hunedoara
Activități autorizate (CAEN)
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
  • 3101 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine · rev. 2
  • 3102 Fabricarea de mobilă pentru bucătării · rev. 2
  • 3109 Fabricarea de mobilă n.c.a. · rev. 2
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
Arată toate (28)
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2
  • 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate · rev. 2
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
  • 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
  • 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 218.350 lei (-19% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2021 14,7 mii lei · 2025 218,4 mii lei · maxim 2024 268,3 mii lei · minim 2021 14,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2021 846 lei · 2025 20,1 mii lei · maxim 2022 21,5 mii lei · minim 2024 −20,4 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 3 · maxim 2024 5 · minim 2021 1.

Indicator20252024202320222021
Activitate
Cifră de afaceri netă218.350 lei268.260 lei265.705 lei137.977 lei14.708 lei
Venituri totale232.751 lei306.539 lei302.090 lei144.390 lei14.708 lei
Cheltuieli totale210.428 lei324.222 lei284.450 lei121.492 lei13.715 lei
Rezultat
Profit net20.139 lei0 lei14.982 lei21.517 lei846 lei
Pierdere netă0 lei20.366 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net20.139 lei-20.366 lei14.982 lei21.517 lei846 lei
Bilanț
Active totale24.235 lei12.271 lei35.408 lei34.732 lei4.261 lei
Datorii9.160 lei17.415 lei20.186 lei12.975 lei3.215 lei
Capitaluri proprii15.075 lei-5.144 lei15.222 lei21.757 lei1.046 lei
Oameni
Număr mediu de salariați35431

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este DULGHERIA RXI S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, DULGHERIA RXI S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul DULGHERIA RXI S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Hunedoara, județul Hunedoara (URCUȘULUI, nr. 8); numărul de înmatriculare e J|20|1353|2021, din 08.09.2021.

Ce cifră de afaceri a avut DULGHERIA RXI S.R.L. în 2025?

218.350 lei, cu 19% sub 2024 (268.260 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 20.139 lei.

Câți salariați are DULGHERIA RXI S.R.L.?

3 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre DULGHERIA RXI S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.