INTEGRALYX MNM S.R.L.
INTEGRALYX MNM S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 4, București, CUI 44834709. Cifră de afaceri 2025: 10.235 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 44834709
- Denumire
- INTEGRALYX MNM S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|15097|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 01.09.2021
- Sediu
- Văcărești, nr. 340, bl. 16, sc. 2, et. 7, ap. 46, București Sectorul 4, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 10.235 lei (-37% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 2,9 mii lei · 2025 10,2 mii lei · maxim 2024 16,2 mii lei · minim 2021 2,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 2,6 mii lei · 2025 5,5 mii lei · maxim 2024 8,6 mii lei · minim 2023 −4,4 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 10.235 lei | 16.176 lei | 6.119 lei | 11.044 lei | 2.883 lei |
| Venituri totale | 10.235 lei | 16.176 lei | 6.119 lei | 11.068 lei | 2.883 lei |
| Cheltuieli totale | 3.680 lei | 6.774 lei | 10.544 lei | 4.482 lei | 178 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 5.506 lei | 8.622 lei | — | 6.253 lei | 2.619 lei |
| Pierdere netă | — | — | 4.425 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 5.506 lei | 8.622 lei | -4.425 lei | 6.253 lei | 2.619 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 18.876 lei | 13.236 lei | 4.648 lei | 9.229 lei | 3.805 lei |
| Datorii | 201 lei | 66 lei | 0 lei | 157 lei | 986 lei |
| Capitaluri proprii | 18.675 lei | 13.170 lei | 4.648 lei | 9.072 lei | 2.819 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este INTEGRALYX MNM S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, INTEGRALYX MNM S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul INTEGRALYX MNM S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 4, județul București (Văcărești, nr. 340, bl. 16, sc. 2, et. 7, ap. 46); numărul de înmatriculare e J|40|15097|2021, din 01.09.2021.
Ce cifră de afaceri a avut INTEGRALYX MNM S.R.L. în 2025?
10.235 lei, cu 37% sub 2024 (16.176 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 5.506 lei.
De unde vin datele despre INTEGRALYX MNM S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.