VALIAT INDUSTRY S.R.L.
VALIAT INDUSTRY S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Gologanu, Comuna Gologanu, Vrancea, CUI 44798290. Cifră de afaceri 2025: 138.696 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 44798290
- Denumire
- VALIAT INDUSTRY S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|39|896|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.08.2021
- Sediu
- Rozelor, nr. 53, Sat Gologanu, Comuna Gologanu, Vrancea
- Activități autorizate (CAEN)
- 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor · rev. 3
- 4663 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții · rev. 3
- 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor · rev. 3
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 138.696 lei (+333% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 150 lei · 2025 138,7 mii lei · maxim 2025 138,7 mii lei · minim 2021 150 lei.
Rezultat net (lei): 2021 74 lei · 2025 314 lei · maxim 2024 2 mii lei · minim 2023 −51,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2024 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 138.696 lei | 32.022 lei | — | — | 150 lei |
| Venituri totale | 139.683 lei | 36.499 lei | 177 lei | 0 lei | 150 lei |
| Cheltuieli totale | 139.310 lei | 34.063 lei | 51.397 lei | -38 lei | 71 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 314 lei | 2.046 lei | 0 lei | 38 lei | 74 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 51.220 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 314 lei | 2.046 lei | -51.220 lei | 38 lei | 74 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 426.014 lei | 418.683 lei | 305.310 lei | 119.845 lei | 2.579 lei |
| Datorii | 418.261 lei | 466.244 lei | 354.917 lei | 118.233 lei | 1.005 lei |
| Capitaluri proprii | 7.753 lei | -47.561 lei | -49.607 lei | 1.612 lei | 1.574 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VALIAT INDUSTRY S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, VALIAT INDUSTRY S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul VALIAT INDUSTRY S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Gologanu, Comuna Gologanu, județul Vrancea (Rozelor, nr. 53); numărul de înmatriculare e J|39|896|2021, din 26.08.2021.
Ce cifră de afaceri a avut VALIAT INDUSTRY S.R.L. în 2025?
138.696 lei, cu 333% peste 2024 (32.022 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 314 lei.
De unde vin datele despre VALIAT INDUSTRY S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.