ROYAL MANAGEMENT R2 & R3 S.R.L.
ROYAL MANAGEMENT R2 & R3 S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Iași, Iași, CUI 44788939. Cifră de afaceri 2025: 813.121 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 44788939
- Denumire
- ROYAL MANAGEMENT R2 & R3 S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|2829|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.08.2021
- Sediu
- MIHAIL SADOVEANU, nr. 59B, sc. B, ap. 5, Municipiul Iași, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
Arată toate (34)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 813.121 lei (-13% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 96,8 mii lei · 2025 813,1 mii lei · maxim 2024 929,9 mii lei · minim 2021 96,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 23 mii lei · 2025 66,8 mii lei · maxim 2024 203,5 mii lei · minim 2022 −3,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 0 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2021 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 813.121 lei | 929.934 lei | 723.869 lei | 421.269 lei | 96.829 lei |
| Venituri totale | 819.590 lei | 932.153 lei | 723.957 lei | 421.342 lei | 96.829 lei |
| Cheltuieli totale | 741.809 lei | 695.052 lei | 627.766 lei | 419.396 lei | 71.535 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 66.829 lei | 203.511 lei | 89.095 lei | 0 lei | 23.016 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 3.454 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 66.829 lei | 203.511 lei | 89.095 lei | -3.454 lei | 23.016 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 474.984 lei | 402.684 lei | 229.104 lei | 88.376 lei | 57.915 lei |
| Datorii | 95.787 lei | 90.316 lei | 120.247 lei | 68.614 lei | 34.699 lei |
| Capitaluri proprii | 379.197 lei | 312.368 lei | 108.857 lei | 19.762 lei | 23.216 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ROYAL MANAGEMENT R2 & R3 S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ROYAL MANAGEMENT R2 & R3 S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ROYAL MANAGEMENT R2 & R3 S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (MIHAIL SADOVEANU, nr. 59B, sc. B, ap. 5); numărul de înmatriculare e J|22|2829|2021, din 25.08.2021.
Ce cifră de afaceri a avut ROYAL MANAGEMENT R2 & R3 S.R.L. în 2025?
813.121 lei, cu 13% sub 2024 (929.934 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 66.829 lei.
Câți salariați are ROYAL MANAGEMENT R2 & R3 S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ROYAL MANAGEMENT R2 & R3 S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.