SURORILE STOICA FOOD S.R.L.
SURORILE STOICA FOOD S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Sita Buzăului, Comuna Sita Buzăului, Covasna, CUI 44763136. Cifră de afaceri 2025: 427.415 lei, 1 salari
Registru
- CUI
- 44763136
- Denumire
- SURORILE STOICA FOOD S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|14|318|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.08.2021
- Sediu
- SITA BUZĂULUI, nr. 56, Sat Sita Buzăului, Comuna Sita Buzăului, Covasna
- Activități autorizate (CAEN)
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 427.415 lei (+30% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 4,6 mii lei · 2025 427,4 mii lei · maxim 2025 427,4 mii lei · minim 2021 4,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 −10,9 mii lei · 2025 126,4 mii lei · maxim 2025 126,4 mii lei · minim 2021 −10,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2023 2 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 427.415 lei | 328.259 lei | 294.460 lei | 54.015 lei | 4.570 lei |
| Venituri totale | 427.468 lei | 328.259 lei | 294.462 lei | 54.015 lei | 4.570 lei |
| Cheltuieli totale | 288.550 lei | 246.516 lei | 198.554 lei | 59.910 lei | 15.350 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 126.351 lei | 73.077 lei | 93.023 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 6.435 lei | 10.917 lei |
| Rezultat net | 126.351 lei | 73.077 lei | 93.023 lei | -6.435 lei | -10.917 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 213.724 lei | 187.953 lei | 83.954 lei | 8.455 lei | 6.647 lei |
| Datorii | 38.425 lei | 39.005 lei | 8.083 lei | 25.607 lei | 17.364 lei |
| Capitaluri proprii | 175.299 lei | 148.948 lei | 75.871 lei | -17.152 lei | -10.717 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SURORILE STOICA FOOD S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SURORILE STOICA FOOD S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SURORILE STOICA FOOD S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sita Buzăului, Comuna Sita Buzăului, județul Covasna (SITA BUZĂULUI, nr. 56); numărul de înmatriculare e J|14|318|2021, din 19.08.2021.
Ce cifră de afaceri a avut SURORILE STOICA FOOD S.R.L. în 2025?
427.415 lei, cu 30% peste 2024 (328.259 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 126.351 lei.
Câți salariați are SURORILE STOICA FOOD S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SURORILE STOICA FOOD S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.