VALAND DEVELOPMENT S.R.L.
VALAND DEVELOPMENT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov, CUI 44760091. Cifră de afaceri 2025: 952.300 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 44760091
- Denumire
- VALAND DEVELOPMENT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|5084|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.08.2021
- Sediu
- 1 MAI, nr. 65E, Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 5819 Alte activități de editare · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
- 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) · rev. 3
Arată toate (12)
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 952.300 lei (+55% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 18,8 mii lei · 2025 952,3 mii lei · maxim 2025 952,3 mii lei · minim 2021 18,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 16,5 mii lei · 2025 649,6 mii lei · maxim 2025 649,6 mii lei · minim 2021 16,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 952.300 lei | 615.500 lei | 501.213 lei | 204.200 lei | 18.800 lei |
| Venituri totale | 952.373 lei | 615.557 lei | 501.232 lei | 204.540 lei | 18.800 lei |
| Cheltuieli totale | 281.318 lei | 107.713 lei | 105.893 lei | 21.817 lei | 1.726 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 649.641 lei | 496.250 lei | 390.774 lei | 179.554 lei | 16.510 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 649.641 lei | 496.250 lei | 390.774 lei | 179.554 lei | 16.510 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 706.164 lei | 565.010 lei | 421.902 lei | 197.544 lei | 17.484 lei |
| Datorii | 56.235 lei | 56.722 lei | 29.864 lei | 1.280 lei | 774 lei |
| Capitaluri proprii | 649.929 lei | 508.288 lei | 392.038 lei | 196.264 lei | 16.710 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VALAND DEVELOPMENT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, VALAND DEVELOPMENT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul VALAND DEVELOPMENT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Berceni, Comuna Berceni, județul Ilfov (1 MAI, nr. 65E); numărul de înmatriculare e J|23|5084|2021, din 18.08.2021.
Ce cifră de afaceri a avut VALAND DEVELOPMENT S.R.L. în 2025?
952.300 lei, cu 55% peste 2024 (615.500 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 649.641 lei.
Câți salariați are VALAND DEVELOPMENT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VALAND DEVELOPMENT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.