SORIN SI MENDIETA S.R.L.
SORIN SI MENDIETA S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 44720216. Cifră de afaceri 2025: 7.001 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 44720216
- Denumire
- SORIN SI MENDIETA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|13768|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.08.2021
- Sediu
- VERGULUI, nr. 1, bl. 20, sc. B, et. 6, ap. 107, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare · rev. 2
- 9604 Activități de întreținere corporală · rev. 2
Arată toate (7)
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 7.001 lei (+4% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 1 mii lei · 2025 7 mii lei · maxim 2023 11,3 mii lei · minim 2021 1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 −1,8 mii lei · 2025 465 lei · maxim 2023 3,4 mii lei · minim 2024 −15,2 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 7.001 lei | 6.720 lei | 11.262 lei | 8.274 lei | 1.015 lei |
| Venituri totale | 7.001 lei | 6.720 lei | 11.262 lei | 8.274 lei | 1.015 lei |
| Cheltuieli totale | 6.448 lei | 21.966 lei | 7.166 lei | 7.717 lei | 2.831 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 465 lei | 0 lei | 3.438 lei | 308 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 15.246 lei | 0 lei | 0 lei | 1.846 lei |
| Rezultat net | 465 lei | -15.246 lei | 3.438 lei | 308 lei | -1.846 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 7.573 lei | 612 lei | 2.731 lei | 80 lei | — |
| Datorii | 20.254 lei | 13.758 lei | 631 lei | 1.418 lei | 1.646 lei |
| Capitaluri proprii | -12.681 lei | -13.146 lei | 2.100 lei | -1.338 lei | -1.646 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SORIN SI MENDIETA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SORIN SI MENDIETA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul SORIN SI MENDIETA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (VERGULUI, nr. 1, bl. 20, sc. B, et. 6, ap. 107); numărul de înmatriculare e J|40|13768|2021, din 11.08.2021.
Ce cifră de afaceri a avut SORIN SI MENDIETA S.R.L. în 2025?
7.001 lei, cu 4% peste 2024 (6.720 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 465 lei.
De unde vin datele despre SORIN SI MENDIETA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.