SLEIPNIR DEVELOPMENT S.R.L.
SLEIPNIR DEVELOPMENT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iași, CUI 44715660. Cifră de afaceri 2025: 496.464 lei, 1 salariați
Registru
- CUI
- 44715660
- Denumire
- SLEIPNIR DEVELOPMENT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|2660|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.08.2021
- Sediu
- GAROAFEI, nr. 51, bl. D7, sc. A, et. 3, ap. 11, camera 18, Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 5819 Alte activități de editare · rev. 3
- 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator · rev. 3
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
Arată toate (27)
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
- 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie · rev. 3
- 7220 Cercetare-dezvoltare în științe sociale și umaniste · rev. 3
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
- 8561 Activități de intermediere pentru cursuri și tutori (îndrumători, profesori) · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 496.464 lei (+72% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 64,8 mii lei · 2025 496,5 mii lei · maxim 2025 496,5 mii lei · minim 2021 64,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 39,2 mii lei · 2025 350,5 mii lei · maxim 2025 350,5 mii lei · minim 2021 39,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 496.464 lei | 288.000 lei | 296.020 lei | 262.800 lei | 64.800 lei |
| Venituri totale | 498.554 lei | 288.000 lei | 296.020 lei | 262.800 lei | 64.800 lei |
| Cheltuieli totale | 133.921 lei | 92.428 lei | 108.301 lei | 68.207 lei | 24.949 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 350.485 lei | 187.364 lei | 184.907 lei | 192.307 lei | 39.203 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 350.485 lei | 187.364 lei | 184.907 lei | 192.307 lei | 39.203 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 359.979 lei | 193.255 lei | 189.815 lei | 196.953 lei | 43.772 lei |
| Datorii | 9.254 lei | 5.651 lei | 4.708 lei | 4.446 lei | 4.369 lei |
| Capitaluri proprii | 350.725 lei | 187.604 lei | 185.107 lei | 192.507 lei | 39.403 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SLEIPNIR DEVELOPMENT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SLEIPNIR DEVELOPMENT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SLEIPNIR DEVELOPMENT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, județul Iași (GAROAFEI, nr. 51, bl. D7, sc. A, et. 3, ap. 11, camera 18); numărul de înmatriculare e J|22|2660|2021, din 10.08.2021.
Ce cifră de afaceri a avut SLEIPNIR DEVELOPMENT S.R.L. în 2025?
496.464 lei, cu 72% peste 2024 (288.000 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 350.485 lei.
Câți salariați are SLEIPNIR DEVELOPMENT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SLEIPNIR DEVELOPMENT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.