MOUNTAIN RIDES AVI S.R.L.
MOUNTAIN RIDES AVI S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Sant, Comuna Sant, Bistrița-Năsăud, CUI 44693707. Cifră de afaceri 2025: 19.400 lei, 1 salariați. Date ONR
Registru
- CUI
- 44693707
- Denumire
- MOUNTAIN RIDES AVI S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|06|979|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.08.2021
- Sediu
- nr. 602, Sat Sant, Comuna Sant, Bistrița-Năsăud
- Activități autorizate (CAEN)
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 19.400 lei (-91% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 8,2 mii lei · 2025 19,4 mii lei · maxim 2024 204,9 mii lei · minim 2022 8,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 −17 mii lei · 2025 −66,6 mii lei · maxim 2024 163,6 mii lei · minim 2025 −66,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 19.400 lei | 204.850 lei | 48.500 lei | 8.150 lei |
| Venituri totale | 19.400 lei | 328.892 lei | 128.611 lei | 8.150 lei |
| Cheltuieli totale | 85.993 lei | 161.950 lei | 135.511 lei | 25.092 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 163.637 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 66.593 lei | 0 lei | 7.989 lei | 17.024 lei |
| Rezultat net | -66.593 lei | 163.637 lei | -7.989 lei | -17.024 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 73.790 lei | 149.127 lei | 97.990 lei | 167.467 lei |
| Datorii | 760 lei | 9.503 lei | 122.003 lei | 183.491 lei |
| Capitaluri proprii | 73.030 lei | 139.624 lei | -24.013 lei | -16.024 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MOUNTAIN RIDES AVI S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MOUNTAIN RIDES AVI S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MOUNTAIN RIDES AVI S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sant, Comuna Sant, județul Bistrița-Năsăud (nr. 602); numărul de înmatriculare e J|06|979|2021, din 04.08.2021.
Ce cifră de afaceri a avut MOUNTAIN RIDES AVI S.R.L. în 2025?
19.400 lei, cu 91% sub 2024 (204.850 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 66.593 lei.
Câți salariați are MOUNTAIN RIDES AVI S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MOUNTAIN RIDES AVI S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.