ÎMBUCĂTURĂ TRANS 2021 SRL — dosare în instanță
Numele ÎMBUCĂTURĂ TRANS 2021 SRL apare în 2 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 06 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 2
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 03 septembrie 2026
- Ultima activitate
- 06 octombrie 2026
- Rol dominant
- Parte responsabilă civilmente — 2 din 2 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 44654309)
- CUI
- 44654309
- Denumire
- ÎMBUCĂTURĂ TRANS 2021 S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|18|866|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.07.2021
- Sediu
- Dincă Schileru, nr. 205, Sat Moi, Comuna Bâlteni, Gorj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 4942 Servicii de mutare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 55.313 lei (+57% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 23,3 mii lei · 2025 55,3 mii lei · maxim 2023 79,5 mii lei · minim 2021 23,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 4,7 mii lei · 2025 6,1 mii lei · maxim 2022 15,3 mii lei · minim 2021 4,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2023 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 55.313 lei | 35.150 lei | 79.456 lei | 64.550 lei | 23.251 lei |
| Venituri totale | 55.313 lei | 35.150 lei | 90.819 lei | 64.550 lei | 23.251 lei |
| Cheltuieli totale | 46.357 lei | 20.772 lei | 74.963 lei | 47.849 lei | 18.348 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 6.141 lei | 12.188 lei | 15.179 lei | 15.282 lei | 4.734 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 6.141 lei | 12.188 lei | 15.179 lei | 15.282 lei | 4.734 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 39.515 lei | 49.459 lei | 45.201 lei | 20.705 lei | 5.103 lei |
| Datorii | 17.790 lei | 12.875 lei | 9.805 lei | 489 lei | 169 lei |
| Capitaluri proprii | 21.725 lei | 36.584 lei | 35.396 lei | 20.216 lei | 4.934 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Parte responsabilă civilmente: 2
Categorii de dosare
- Penal: 2
Stadii procesuale
- Fond: 2
Dosare pe ani
- 2026: 2
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 2 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 16832/318/2026/a1 | Judecătoria Târgu Jiu | Penal | Fond | Parte responsabilă civilmente |
| 16832/318/2026 | Judecătoria Târgu Jiu | Penal | Fond | Parte responsabilă civilmente |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare ÎMBUCĂTURĂ TRANS 2021 SRL?
ÎMBUCĂTURĂ TRANS 2021 SRL apare în 2 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 06 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des ÎMBUCĂTURĂ TRANS 2021 SRL?
Cel mai des ca parte responsabilă civilmente (2 din 2 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia penal (2 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.