RCA LARA ASIG S.R.L.
RCA LARA ASIG S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 5, București, CUI 44637804. Cifră de afaceri 2025: 10.155 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 44637804
- Denumire
- RCA LARA ASIG S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|12733|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.07.2021
- Sediu
- IACOB ANDREI, nr. 31, bl. 10, sc. 1, et. 4, ap. 78, CAMERA 1, București Sectorul 5, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 10.155 lei (+18% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 6,3 mii lei · 2025 10,2 mii lei · maxim 2025 10,2 mii lei · minim 2022 6,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 5,2 mii lei · 2025 4,3 mii lei · maxim 2023 5,9 mii lei · minim 2024 4 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 10.155 lei | 8.604 lei | 8.248 lei | 6.251 lei |
| Venituri totale | 10.178 lei | 8.604 lei | 8.248 lei | 6.251 lei |
| Cheltuieli totale | 5.117 lei | 3.870 lei | 1.186 lei | 829 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 4.255 lei | 3.976 lei | 5.932 lei | 5.234 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 4.255 lei | 3.976 lei | 5.932 lei | 5.234 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 15.347 lei | 15.684 lei | 11.880 lei | 6.592 lei |
| Datorii | 709 lei | 301 lei | 474 lei | 1.118 lei |
| Capitaluri proprii | 14.638 lei | 15.383 lei | 11.406 lei | 5.474 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RCA LARA ASIG S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, RCA LARA ASIG S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul RCA LARA ASIG S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 5, județul București (IACOB ANDREI, nr. 31, bl. 10, sc. 1, et. 4, ap. 78, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|40|12733|2021, din 23.07.2021.
Ce cifră de afaceri a avut RCA LARA ASIG S.R.L. în 2025?
10.155 lei, cu 18% peste 2024 (8.604 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 4.255 lei.
De unde vin datele despre RCA LARA ASIG S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.