M&M REZIDENTIAL DEVELOPMENT S.R.L.

M&M REZIDENTIAL DEVELOPMENT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Roșu, Comuna Chiajna, Ilfov, CUI 44630210. Cifră de afaceri 2023: 0 lei, 1 salariați. Date ONRC,

Registru

CUI
44630210
Denumire
M&M REZIDENTIAL DEVELOPMENT S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|23|4507|2021
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
22.07.2021
Sediu
Drumul Bacriului, nr. 44, et. 2, ap. 24, camera 3, Sat Roșu, Comuna Chiajna, Ilfov
Activități autorizate (CAEN)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
  • 6831 Agenții imobiliare · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2023 · un singur bilanț

Financiar · 2023 · un singur bilanț.

În 2023, cifra de afaceri netă a fost 0 lei.

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 0 lei · maxim 2023 0 lei · minim 2023 0 lei.

Rezultat net (lei): 2023 42 mii lei · maxim 2023 42 mii lei · minim 2023 42 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.

Indicator2023
Activitate
Cifră de afaceri netă0 lei
Venituri totale285.493 lei
Cheltuieli totale236.639 lei
Rezultat
Profit net41.975 lei
Pierdere netă0 lei
Rezultat net41.975 lei
Bilanț
Active totale375.935 lei
Datorii352.996 lei
Capitaluri proprii22.939 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este M&M REZIDENTIAL DEVELOPMENT S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, M&M REZIDENTIAL DEVELOPMENT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul M&M REZIDENTIAL DEVELOPMENT S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Roșu, Comuna Chiajna, județul Ilfov (Drumul Bacriului, nr. 44, et. 2, ap. 24, camera 3); numărul de înmatriculare e J|23|4507|2021, din 22.07.2021.

Ce cifră de afaceri a avut M&M REZIDENTIAL DEVELOPMENT S.R.L. în 2023?

0 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 41.975 lei.

Câți salariați are M&M REZIDENTIAL DEVELOPMENT S.R.L.?

1 salariat în medie în 2023, după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre M&M REZIDENTIAL DEVELOPMENT S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.