YANIS & LUC SPEDITION S.R.L.

YANIS & LUC SPEDITION S.R.L.: firmă în funcțiune din Oraș Miercurea Sibiului, Sibiu, CUI 44613880. Cifră de afaceri 2025: 1.086.237 lei, 4 salariați. Date ONRC,

Registru

CUI
44613880
Denumire
YANIS & LUC SPEDITION S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|32|1432|2021
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
20.07.2021
Sediu
TUDOR VLADIMIRESCU, nr. 4, Oraș Miercurea Sibiului, Sibiu
Activități autorizate (CAEN)
  • 0220 Exploatarea forestieră · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
  • 5224 Manipulări · rev. 3
  • 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
Arată toate (8)
  • 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
  • 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.086.237 lei (-20% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2021 76 mii lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2024 1,4 mil. lei · minim 2021 76 mii lei.

Rezultat net (lei): 2021 −14 mii lei · 2025 283,7 mii lei · maxim 2025 283,7 mii lei · minim 2021 −14 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 2 · 2025 4 · maxim 2024 5 · minim 2022 2.

Indicator20252024202320222021
Activitate
Cifră de afaceri netă1.086.237 lei1.353.535 lei845.485 lei404.533 lei75.973 lei
Venituri totale1.173.345 lei1.353.950 lei846.461 lei405.059 lei75.973 lei
Cheltuieli totale843.101 lei1.077.142 lei609.516 lei294.197 lei89.245 lei
Rezultat
Profit net283.746 lei241.075 lei229.505 lei106.816 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei14.031 lei
Rezultat net283.746 lei241.075 lei229.505 lei106.816 lei-14.031 lei
Bilanț
Active totale516.118 lei405.777 lei466.854 lei134.230 lei31.210 lei
Datorii206.407 lei145.212 lei222.364 lei41.245 lei45.041 lei
Capitaluri proprii309.711 lei260.565 lei244.490 lei92.985 lei-13.831 lei
Oameni
Număr mediu de salariați4542—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este YANIS & LUC SPEDITION S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, YANIS & LUC SPEDITION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul YANIS & LUC SPEDITION S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Miercurea Sibiului, județul Sibiu (TUDOR VLADIMIRESCU, nr. 4); numărul de înmatriculare e J|32|1432|2021, din 20.07.2021.

Ce cifră de afaceri a avut YANIS & LUC SPEDITION S.R.L. în 2025?

1.086.237 lei, cu 20% sub 2024 (1.353.535 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 283.746 lei.

Câți salariați are YANIS & LUC SPEDITION S.R.L.?

4 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre YANIS & LUC SPEDITION S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.