BULEVARDUL FLORILOR NICU & ISA S.R.L.
BULEVARDUL FLORILOR NICU & ISA S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău, CUI 44602172. Cifră de afaceri 2025: 160.387 lei. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 44602172
- Denumire
- BULEVARDUL FLORILOR NICU & ISA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|10|941|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.07.2021
- Sediu
- CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, nr. 3, CORP C1, Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău
- Activități autorizate (CAEN)
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4765 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 160.387 lei (-30% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 84,3 mii lei · 2025 160,4 mii lei · maxim 2024 228,2 mii lei · minim 2022 84,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 38,8 mii lei · 2025 49,3 mii lei · maxim 2024 88,9 mii lei · minim 2022 38,8 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 160.387 lei | 228.193 lei | 179.928 lei | 84.299 lei |
| Venituri totale | 160.389 lei | 228.195 lei | 179.928 lei | 85.383 lei |
| Cheltuieli totale | 97.215 lei | 119.732 lei | 93.223 lei | 44.066 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 49.306 lei | 88.868 lei | 69.338 lei | 38.788 lei |
| Pierdere netă | — | — | — | — |
| Rezultat net | 49.306 lei | 88.868 lei | 69.338 lei | 38.788 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 104.262 lei | 92.883 lei | 78.590 lei | 40.433 lei |
| Datorii | 54.756 lei | 3.815 lei | 9.052 lei | 1.445 lei |
| Capitaluri proprii | 49.506 lei | 89.068 lei | 69.538 lei | 38.988 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BULEVARDUL FLORILOR NICU & ISA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, BULEVARDUL FLORILOR NICU & ISA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul BULEVARDUL FLORILOR NICU & ISA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Râmnicu Sărat, județul Buzău (CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, nr. 3, CORP C1); numărul de înmatriculare e J|10|941|2021, din 16.07.2021.
Ce cifră de afaceri a avut BULEVARDUL FLORILOR NICU & ISA S.R.L. în 2025?
160.387 lei, cu 30% sub 2024 (228.193 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 49.306 lei.
De unde vin datele despre BULEVARDUL FLORILOR NICU & ISA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.