MAHALA PRODUCTIONS S.R.L.
MAHALA PRODUCTIONS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Constanța, Constanța, CUI 44599492. Cifră de afaceri 2025: 149.705 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 44599492
- Denumire
- MAHALA PRODUCTIONS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|2409|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.07.2021
- Sediu
- TOMIS, nr. 309, bl. 10B, et. 1, ap. 44, camera nr. 1, Municipiul Constanța, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
- 5912 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 149.705 lei (+17% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 25 mii lei · 2025 149,7 mii lei · maxim 2025 149,7 mii lei · minim 2021 25 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 15 mii lei · 2025 35,3 mii lei · maxim 2022 71,4 mii lei · minim 2021 15 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 149.705 lei | 127.805 lei | 103.636 lei | 81.452 lei | 25.009 lei |
| Venituri totale | 149.705 lei | 127.805 lei | 103.636 lei | 81.452 lei | 25.009 lei |
| Cheltuieli totale | 113.001 lei | 94.184 lei | 75.852 lei | 8.549 lei | 9.278 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 35.281 lei | 32.407 lei | 26.903 lei | 71.449 lei | 14.981 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 35.281 lei | 32.407 lei | 26.903 lei | 71.449 lei | 14.981 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 57.640 lei | 39.636 lei | 115.418 lei | 88.430 lei | 17.513 lei |
| Datorii | 19.959 lei | 4.829 lei | 85 lei | 0 lei | 532 lei |
| Capitaluri proprii | 37.681 lei | 34.807 lei | 115.333 lei | 88.430 lei | 16.981 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MAHALA PRODUCTIONS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MAHALA PRODUCTIONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MAHALA PRODUCTIONS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Constanța, județul Constanța (TOMIS, nr. 309, bl. 10B, et. 1, ap. 44, camera nr. 1); numărul de înmatriculare e J|13|2409|2021, din 15.07.2021.
Ce cifră de afaceri a avut MAHALA PRODUCTIONS S.R.L. în 2025?
149.705 lei, cu 17% peste 2024 (127.805 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 35.281 lei.
Câți salariați are MAHALA PRODUCTIONS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MAHALA PRODUCTIONS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.