CLEAN HABITS S.R.L.
CLEAN HABITS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Baia Mare, Maramureș, CUI 44591774. Cifră de afaceri 2025: 437.795 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 44591774
- Denumire
- CLEAN HABITS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|24|1194|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.07.2021
- Sediu
- Andrei Mureșianu, nr. 4B, ap. 3, Municipiul Baia Mare, Maramureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 437.795 lei (+37% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 59,5 mii lei · 2025 437,8 mii lei · maxim 2025 437,8 mii lei · minim 2021 59,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 45,9 mii lei · 2025 154,7 mii lei · maxim 2022 197,7 mii lei · minim 2024 26,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 437.795 lei | 320.027 lei | 341.740 lei | 302.145 lei | 59.494 lei |
| Venituri totale | 444.780 lei | 327.922 lei | 411.617 lei | 326.445 lei | 59.494 lei |
| Cheltuieli totale | 282.406 lei | 296.773 lei | 297.673 lei | 122.066 lei | 11.805 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 154.743 lei | 26.846 lei | 110.451 lei | 197.695 lei | 45.904 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 154.743 lei | 26.846 lei | 110.451 lei | 197.695 lei | 45.904 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 585.107 lei | 404.366 lei | 420.069 lei | 202.311 lei | 47.889 lei |
| Datorii | 208.279 lei | 92.582 lei | 117.685 lei | 4.376 lei | 1.785 lei |
| Capitaluri proprii | 376.828 lei | 311.784 lei | 302.384 lei | 197.935 lei | 46.104 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CLEAN HABITS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CLEAN HABITS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CLEAN HABITS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Baia Mare, județul Maramureș (Andrei Mureșianu, nr. 4B, ap. 3); numărul de înmatriculare e J|24|1194|2021, din 14.07.2021.
Ce cifră de afaceri a avut CLEAN HABITS S.R.L. în 2025?
437.795 lei, cu 37% peste 2024 (320.027 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 154.743 lei.
Câți salariați are CLEAN HABITS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CLEAN HABITS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.