ANASTASIA ZEN S.R.L.
ANASTASIA ZEN S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava, CUI 44591332. Cifră de afaceri 2024: 3.687 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 44591332
- Denumire
- ANASTASIA ZEN S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|1306|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.07.2021
- Sediu
- THEODOR NECULUȚĂ, nr. 15, Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații · rev. 2
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
Arată toate (17)
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 2
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
- 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2024 · 4 bilanțuri
Financiar · 2021–2024 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 3.687 lei (-95% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 4,5 mii lei · 2024 3,7 mii lei · maxim 2023 70,5 mii lei · minim 2024 3,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 2,6 mii lei · 2024 −37,2 mii lei · maxim 2022 25 mii lei · minim 2024 −37,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2024 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 3.687 lei | 70.546 lei | 51.948 lei | 4.500 lei |
| Venituri totale | 3.687 lei | 70.546 lei | 51.948 lei | 4.500 lei |
| Cheltuieli totale | 40.903 lei | 66.724 lei | 25.977 lei | 1.795 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 3.200 lei | 25.014 lei | 2.573 lei |
| Pierdere netă | 37.216 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -37.216 lei | 3.200 lei | 25.014 lei | 2.573 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 15.048 lei | 34.765 lei | 31.226 lei | 5.295 lei |
| Datorii | 21.277 lei | 3.978 lei | 3.639 lei | 2.722 lei |
| Capitaluri proprii | -6.229 lei | 30.787 lei | 27.587 lei | 2.573 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ANASTASIA ZEN S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ANASTASIA ZEN S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ANASTASIA ZEN S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Câmpulung Moldovenesc, județul Suceava (THEODOR NECULUȚĂ, nr. 15); numărul de înmatriculare e J|33|1306|2021, din 14.07.2021.
Ce cifră de afaceri a avut ANASTASIA ZEN S.R.L. în 2024?
3.687 lei, cu 95% sub 2023 (70.546 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 37.216 lei.
Câți salariați are ANASTASIA ZEN S.R.L.?
1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ANASTASIA ZEN S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.