EFICIENT MMI S.R.L.
EFICIENT MMI S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni, Brașov, CUI 44585560. Cifră de afaceri 2024: 381.093 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 44585560
- Denumire
- EFICIENT MMI S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|2014|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.07.2021
- Sediu
- Hărmanului, nr. 12 G, Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2024 · 4 bilanțuri
Financiar · 2021–2024 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 381.093 lei (+259% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 45,7 mii lei · 2024 381,1 mii lei · maxim 2024 381,1 mii lei · minim 2021 45,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 38,5 mii lei · 2024 184,3 mii lei · maxim 2024 184,3 mii lei · minim 2021 38,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 0 · 2024 1 · maxim 2023 1 · minim 2021 0.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 381.093 lei | 106.178 lei | 130.650 lei | 45.650 lei |
| Venituri totale | 381.093 lei | 106.178 lei | 130.650 lei | 45.650 lei |
| Cheltuieli totale | 191.652 lei | 55.398 lei | 15.782 lei | 5.806 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 184.322 lei | 43.874 lei | 111.087 lei | 38.501 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 184.322 lei | 43.874 lei | 111.087 lei | 38.501 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 267.540 lei | 79.718 lei | 132.143 lei | 39.817 lei |
| Datorii | 82.057 lei | 35.557 lei | 20.856 lei | 1.116 lei |
| Capitaluri proprii | 185.483 lei | 44.161 lei | 111.287 lei | 38.701 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EFICIENT MMI S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, EFICIENT MMI S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul EFICIENT MMI S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni, județul Brașov (Hărmanului, nr. 12 G); numărul de înmatriculare e J|08|2014|2021, din 13.07.2021.
Ce cifră de afaceri a avut EFICIENT MMI S.R.L. în 2024?
381.093 lei, cu 259% peste 2023 (106.178 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 184.322 lei.
Câți salariați are EFICIENT MMI S.R.L.?
1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre EFICIENT MMI S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.