OPEN STAGE S.R.L.
OPEN STAGE S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 44571122. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 44571122
- Denumire
- OPEN STAGE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|11906|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.07.2021
- Sediu
- BUCUREȘTII NOI, nr. 56, bl. M6, sc. B, et. 3, ap. 7, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 25,1 mii lei · 2024 6 mii lei · maxim 2023 87,7 mii lei · minim 2024 6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 21 mii lei · 2025 −1,1 mii lei · maxim 2022 55,2 mii lei · minim 2025 −1,1 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | — | 6.000 lei | 87.733 lei | 67.814 lei | 25.056 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 6.000 lei | 87.733 lei | 67.814 lei | 25.056 lei |
| Cheltuieli totale | 1.133 lei | — | 24.140 lei | 10.761 lei | 3.304 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 5.088 lei | 54.894 lei | 55.160 lei | 21.000 lei |
| Pierdere netă | 1.133 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -1.133 lei | 5.088 lei | 54.894 lei | 55.160 lei | 21.000 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 6.775 lei | 61.813 lei | 111.013 lei | 55.675 lei | 21.495 lei |
| Datorii | 7.164 lei | 6.569 lei | 857 lei | 414 lei | 395 lei |
| Capitaluri proprii | -389 lei | 55.244 lei | 110.156 lei | 55.261 lei | 21.100 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este OPEN STAGE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, OPEN STAGE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul OPEN STAGE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (BUCUREȘTII NOI, nr. 56, bl. M6, sc. B, et. 3, ap. 7); numărul de înmatriculare e J|40|11906|2021, din 09.07.2021.
De unde vin datele despre OPEN STAGE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.