DENTALCARE SÎRBU S.R.L.
DENTALCARE SÎRBU S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 44557314. Cifră de afaceri 2025: 2.758.280 lei, 8 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 44557314
- Denumire
- DENTALCARE SÎRBU S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|3224|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.07.2021
- Sediu
- Constantin Brâncuși, nr. 149, et. 2, Cabinet 1, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 8623 Activități de asistență stomatologică · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.758.280 lei (+25% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 327,5 mii lei · 2025 2,8 mil. lei · maxim 2025 2,8 mil. lei · minim 2021 327,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 157 mii lei · 2025 71,7 mii lei · maxim 2022 706,7 mii lei · minim 2024 −225,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 8 · maxim 2024 11 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 2.758.280 lei | 2.209.014 lei | 2.452.386 lei | 1.907.808 lei | 327.508 lei |
| Venituri totale | 2.758.280 lei | 2.209.014 lei | 2.452.386 lei | 1.907.808 lei | 327.508 lei |
| Cheltuieli totale | 2.672.920 lei | 2.367.879 lei | 2.152.657 lei | 1.181.989 lei | 167.259 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 71.702 lei | 0 lei | 275.204 lei | 706.741 lei | 156.973 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 225.136 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 71.702 lei | -225.136 lei | 275.204 lei | 706.741 lei | 156.973 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 951.257 lei | 774.613 lei | 1.320.225 lei | 1.183.342 lei | 162.365 lei |
| Datorii | 218.899 lei | 113.957 lei | 181.108 lei | 319.428 lei | 5.192 lei |
| Capitaluri proprii | 732.358 lei | 660.656 lei | 1.139.117 lei | 863.914 lei | 157.173 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 8 | 11 | 7 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DENTALCARE SÎRBU S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, DENTALCARE SÎRBU S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul DENTALCARE SÎRBU S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (Constantin Brâncuși, nr. 149, et. 2, Cabinet 1); numărul de înmatriculare e J|12|3224|2021, din 07.07.2021.
Ce cifră de afaceri a avut DENTALCARE SÎRBU S.R.L. în 2025?
2.758.280 lei, cu 25% peste 2024 (2.209.014 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 71.702 lei.
Câți salariați are DENTALCARE SÎRBU S.R.L.?
8 salariați în medie în 2025 (11 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DENTALCARE SÎRBU S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.