ATELIER VOAIDEȘ S.R.L.
ATELIER VOAIDEȘ S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Comănești, Oraș Comănești, Bacău, CUI 44547272. Cifră de afaceri 2025: 256.101 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 44547272
- Denumire
- ATELIER VOAIDEȘ S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|1178|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.07.2021
- Sediu
- GÎRLEI, bl. 17, sc. A, et. 2, ap. 6, Loc. Comănești, Oraș Comănești, Bacău
- Activități autorizate (CAEN)
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 256.101 lei (+34% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 86,6 mii lei · 2025 256,1 mii lei · maxim 2025 256,1 mii lei · minim 2021 86,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 79,7 mii lei · 2025 95,1 mii lei · maxim 2025 95,1 mii lei · minim 2023 3,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 256.101 lei | 190.881 lei | 128.227 lei | 129.516 lei | 86.629 lei |
| Venituri totale | 256.708 lei | 190.960 lei | 128.231 lei | 130.387 lei | 86.753 lei |
| Cheltuieli totale | 159.366 lei | 183.312 lei | 123.195 lei | 58.985 lei | 4.965 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 95.085 lei | 5.851 lei | 3.908 lei | 69.362 lei | 79.704 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 95.085 lei | 5.851 lei | 3.908 lei | 69.362 lei | 79.704 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 125.545 lei | 111.195 lei | 125.091 lei | 146.338 lei | 82.347 lei |
| Datorii | 24.369 lei | 105.104 lei | 51.580 lei | 76.736 lei | 2.443 lei |
| Capitaluri proprii | 101.176 lei | 6.091 lei | 73.511 lei | 69.602 lei | 79.904 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ATELIER VOAIDEȘ S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ATELIER VOAIDEȘ S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ATELIER VOAIDEȘ S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Comănești, Oraș Comănești, județul Bacău (GÎRLEI, bl. 17, sc. A, et. 2, ap. 6); numărul de înmatriculare e J|04|1178|2021, din 06.07.2021.
Ce cifră de afaceri a avut ATELIER VOAIDEȘ S.R.L. în 2025?
256.101 lei, cu 34% peste 2024 (190.881 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 95.085 lei.
Câți salariați are ATELIER VOAIDEȘ S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ATELIER VOAIDEȘ S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.