KONRÁD TRAIN S.R.L.

KONRÁD TRAIN S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Vlăhița, Oraș Vlăhița, Harghita, CUI 44532557. Cifră de afaceri 2024: 149.246 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF,

Registru

CUI
44532557
Denumire
KONRÁD TRAIN S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|19|375|2021
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
02.07.2021
Sediu
PRIMĂVERII, nr. 11, Loc. Vlăhița, Oraș Vlăhița, Harghita
Activități autorizate (CAEN)
  • 2920 Producția de caroserii pentru autovehicule; fabricarea de remorci și semiremorci · rev. 2
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine · rev. 2
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Arată toate (11)
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
  • 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică · rev. 2
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
  • 9321 Bâlciuri și parcuri de distracții · rev. 2
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
23.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2023–2024 · 2 bilanțuri

Financiar · 2023–2024 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 149.246 lei (+82% față de 2023).

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 81,9 mii lei · 2024 149,2 mii lei · maxim 2024 149,2 mii lei · minim 2023 81,9 mii lei.

Rezultat net (lei): 2023 11,7 mii lei · 2024 33,6 mii lei · maxim 2024 33,6 mii lei · minim 2023 11,7 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2024 0 · maxim 2024 0 · minim 2024 0.

Indicator20242023
Activitate
Cifră de afaceri netă149.246 lei81.899 lei
Venituri totale149.246 lei81.899 lei
Cheltuieli totale109.193 lei67.961 lei
Rezultat
Profit net33.577 lei11.708 lei
Pierdere netă0 lei0 lei
Rezultat net33.577 lei11.708 lei
Bilanț
Active totale132.777 lei100.458 lei
Datorii182 lei1.441 lei
Capitaluri proprii132.595 lei99.017 lei
Oameni
Număr mediu de salariați0—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este KONRÁD TRAIN S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, KONRÁD TRAIN S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 23.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul KONRÁD TRAIN S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Vlăhița, Oraș Vlăhița, județul Harghita (PRIMĂVERII, nr. 11); numărul de înmatriculare e J|19|375|2021, din 02.07.2021.

Ce cifră de afaceri a avut KONRÁD TRAIN S.R.L. în 2024?

149.246 lei, cu 82% peste 2023 (81.899 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 33.577 lei.

Câți salariați are KONRÁD TRAIN S.R.L.?

0 salariați în medie în 2024, după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre KONRÁD TRAIN S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (23.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.