MIHAI VITEAZU TOWER S.R.L.
MIHAI VITEAZU TOWER S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Sibiu, Sibiu, CUI 44522596. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 44522596
- Denumire
- MIHAI VITEAZU TOWER S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|32|1284|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.06.2021
- Sediu
- ZĂVOI, nr. 90A, Municipiul Sibiu, Sibiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
Arată toate (40)
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă: nu se raportează pentru acest tip de situație.
Rezultat net (lei): 2021 −1,7 mii lei · 2025 −3,6 mii lei · maxim 2021 −1,7 mii lei · minim 2023 −4,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 0 · maxim 2021 0 · minim 2021 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | — | — |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 3.632 lei | 2.937 lei | 4.281 lei | 3.613 lei | 1.663 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 3.632 lei | 2.937 lei | 4.281 lei | 3.613 lei | 1.663 lei |
| Rezultat net | -3.632 lei | -2.937 lei | -4.281 lei | -3.613 lei | -1.663 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 2.250.543 lei | 2.248.859 lei | 2.248.811 lei | 2.253.092 lei | 2.256.705 lei |
| Datorii | 2.265.768 lei | 2.260.452 lei | 2.257.468 lei | 2.257.468 lei | 2.257.468 lei |
| Capitaluri proprii | -15.225 lei | -11.593 lei | -8.657 lei | -4.376 lei | -763 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MIHAI VITEAZU TOWER S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MIHAI VITEAZU TOWER S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MIHAI VITEAZU TOWER S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Sibiu, județul Sibiu (ZĂVOI, nr. 90A); numărul de înmatriculare e J|32|1284|2021, din 30.06.2021.
De unde vin datele despre MIHAI VITEAZU TOWER S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.