JRA TECH S.R.L.
JRA TECH S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Căpusu Mare, Comuna Căpusu Mare, Cluj, CUI 44518897. Cifră de afaceri 2025: 108.245 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 44518897
- Denumire
- JRA TECH S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|3086|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.06.2021
- Sediu
- CĂPUȘU MARE, nr. 274, Sat Căpusu Mare, Comuna Căpusu Mare, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4618 — Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.; 4671 — Comerț cu ridicata al autovehiculelor; 4672 — Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule și încă 7
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar — 2022, 2023, 2024, 2025
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 108.245 lei (+9% față de 2024).
| Indicator | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri netă | 186.654 lei | 101.751 lei | 99.192 lei | 108.245 lei |
| Venituri totale | 186.654 lei | 101.751 lei | 99.192 lei | 108.339 lei |
| Cheltuieli totale | 118.772 lei | 116.090 lei | 81.183 lei | 73.688 lei |
| Rezultat net | 62.954 lei | -15.476 lei | 14.873 lei | 27.239 lei |
| Active totale | 66.827 lei | 44.962 lei | 52.318 lei | 32.378 lei |
| Datorii | 3.289 lei | 4.509 lei | 2.971 lei | 4.680 lei |
| Capitaluri proprii | 63.538 lei | 40.453 lei | 49.347 lei | 27.698 lei |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — |
Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este JRA TECH S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, JRA TECH S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul JRA TECH S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Căpusu Mare, Comuna Căpusu Mare, județul Cluj (CĂPUȘU MARE, nr. 274); numărul de înmatriculare e J|12|3086|2021, din 30.06.2021.
Ce cifră de afaceri a avut JRA TECH S.R.L. în 2025?
108.245 lei, cu 9% peste 2024 (99.192 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 27.239 lei.
De unde vin datele despre JRA TECH S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.