PUFIRA ACTIVE S.R.L.
PUFIRA ACTIVE S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 4, București, CUI 44495548. Cifră de afaceri 2025: 1.091.553 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 44495548
- Denumire
- PUFIRA ACTIVE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|11012|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.06.2021
- Sediu
- HUȘI, nr. 6, bl. 32, sc. 1, et. 1, ap. 5, București Sectorul 4, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor · rev. 3
- 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere · rev. 3
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 3
- 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 3
Arată toate (13)
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 3
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.091.553 lei (-1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 49,8 mii lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2024 1,1 mil. lei · minim 2021 49,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 −22 mii lei · 2025 2,1 mii lei · maxim 2023 70,2 mii lei · minim 2024 −50,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 1.091.553 lei | 1.099.965 lei | 314.461 lei | 115.002 lei | 49.835 lei |
| Venituri totale | 1.107.781 lei | 1.104.736 lei | 314.461 lei | 115.002 lei | 49.835 lei |
| Cheltuieli totale | 1.105.067 lei | 1.154.700 lei | 241.205 lei | 159.500 lei | 71.352 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 2.111 lei | 0 lei | 70.175 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 50.141 lei | 0 lei | 45.648 lei | 22.015 lei |
| Rezultat net | 2.111 lei | -50.141 lei | 70.175 lei | -45.648 lei | -22.015 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 510.019 lei | 754.295 lei | 218.011 lei | 68.964 lei | 39.831 lei |
| Datorii | 555.337 lei | 801.724 lei | 215.299 lei | 136.427 lei | 61.646 lei |
| Capitaluri proprii | -45.318 lei | -47.429 lei | 2.712 lei | -67.463 lei | -21.815 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PUFIRA ACTIVE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PUFIRA ACTIVE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul PUFIRA ACTIVE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 4, județul București (HUȘI, nr. 6, bl. 32, sc. 1, et. 1, ap. 5); numărul de înmatriculare e J|40|11012|2021, din 25.06.2021.
Ce cifră de afaceri a avut PUFIRA ACTIVE S.R.L. în 2025?
1.091.553 lei, cu 1% sub 2024 (1.099.965 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 2.111 lei.
Câți salariați are PUFIRA ACTIVE S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PUFIRA ACTIVE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.