DACRISAM CONSTRUCT DCS S.R.L.
DACRISAM CONSTRUCT DCS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Aghireșu, Comuna Aghireșu, Cluj, CUI 44476635. Cifră de afaceri 2025: 64.465 lei, 1 salariați. Date ON
Registru
- CUI
- 44476635
- Denumire
- DACRISAM CONSTRUCT DCS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|2934|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.06.2021
- Sediu
- AGHIREȘU, nr. 398, Sat Aghireșu, Comuna Aghireșu, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 64.465 lei (-25% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 1,4 mii lei · 2025 64,5 mii lei · maxim 2023 223,4 mii lei · minim 2021 1,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 −214 lei · 2025 21,6 mii lei · maxim 2022 121,9 mii lei · minim 2023 −52,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 3 · 2025 1 · maxim 2022 3 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 64.465 lei | 86.195 lei | 223.401 lei | 184.266 lei | 1.350 lei |
| Venituri totale | 64.465 lei | 86.195 lei | 223.401 lei | 184.266 lei | 1.350 lei |
| Cheltuieli totale | 39.011 lei | 117.803 lei | 274.073 lei | 60.134 lei | 1.523 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 21.585 lei | 0 lei | 0 lei | 121.925 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 32.555 lei | 52.572 lei | 0 lei | 214 lei |
| Rezultat net | 21.585 lei | -32.555 lei | -52.572 lei | 121.925 lei | -214 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 89.942 lei | 95.740 lei | 120.086 lei | 137.324 lei | 1.946 lei |
| Datorii | 31.572 lei | 58.955 lei | 50.746 lei | 15.412 lei | 1.960 lei |
| Capitaluri proprii | 58.370 lei | 36.785 lei | 69.340 lei | 121.912 lei | -14 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 3 | 3 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DACRISAM CONSTRUCT DCS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, DACRISAM CONSTRUCT DCS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul DACRISAM CONSTRUCT DCS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Aghireșu, Comuna Aghireșu, județul Cluj (AGHIREȘU, nr. 398); numărul de înmatriculare e J|12|2934|2021, din 23.06.2021.
Ce cifră de afaceri a avut DACRISAM CONSTRUCT DCS S.R.L. în 2025?
64.465 lei, cu 25% sub 2024 (86.195 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 21.585 lei.
Câți salariați are DACRISAM CONSTRUCT DCS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DACRISAM CONSTRUCT DCS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.