VROOM SHOP S.R.L.
VROOM SHOP S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iași, CUI 44470357. Cifră de afaceri 2025: 3.369.565 lei, 20 salariați. Date
Registru
- CUI
- 44470357
- Denumire
- VROOM SHOP S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|2067|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.06.2021
- Sediu
- LUMINII, nr. 18, bl. C2, et. 1, ap. 4, Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
Arată toate (12)
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
- 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.369.565 lei (+21% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 378,6 mii lei · 2025 3,4 mil. lei · maxim 2025 3,4 mil. lei · minim 2022 378,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 252,1 mii lei · 2025 19,6 mii lei · maxim 2023 347,9 mii lei · minim 2025 19,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 20 · maxim 2025 20 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 3.369.565 lei | 2.776.813 lei | 1.764.900 lei | 378.620 lei |
| Venituri totale | 3.584.346 lei | 2.826.786 lei | 1.799.892 lei | 398.119 lei |
| Cheltuieli totale | 3.529.091 lei | 2.563.401 lei | 1.440.531 lei | 142.596 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 19.611 lei | 189.513 lei | 347.924 lei | 252.142 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 19.611 lei | 189.513 lei | 347.924 lei | 252.142 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 1.428.829 lei | 1.112.639 lei | 571.264 lei | 432.504 lei |
| Datorii | 1.173.857 lei | 760.614 lei | 223.100 lei | 180.162 lei |
| Capitaluri proprii | 254.972 lei | 352.025 lei | 348.164 lei | 252.342 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 20 | 15 | 9 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VROOM SHOP S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, VROOM SHOP S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul VROOM SHOP S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, județul Iași (LUMINII, nr. 18, bl. C2, et. 1, ap. 4); numărul de înmatriculare e J|22|2067|2021, din 22.06.2021.
Ce cifră de afaceri a avut VROOM SHOP S.R.L. în 2025?
3.369.565 lei, cu 21% peste 2024 (2.776.813 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 19.611 lei.
Câți salariați are VROOM SHOP S.R.L.?
20 salariați în medie în 2025 (15 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VROOM SHOP S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.