AUM PRINTVISION S.R.L.
AUM PRINTVISION S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Iași, Iași, CUI 44437458. Cifră de afaceri 2024: 89.447 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 44437458
- Denumire
- AUM PRINTVISION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|1991|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.06.2021
- Sediu
- Moara de Vânt, nr. 3, Municipiul Iași, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
- 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire · rev. 3
- 1814 Legătorie și servicii conexe · rev. 3
- 5819 Alte activități de editare · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7411 Activități de design industrial și vestimentar · rev. 3
Arată toate (12)
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
- 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
- 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2022–2024 · 3 bilanțuri
Financiar · 2022–2024 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 89.447 lei (+2356% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 20,1 mii lei · 2024 89,4 mii lei · maxim 2024 89,4 mii lei · minim 2023 3,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 19,5 mii lei · 2024 54,4 mii lei · maxim 2024 54,4 mii lei · minim 2023 1,6 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 89.447 lei | 3.642 lei | 20.090 lei |
| Venituri totale | 89.447 lei | 3.642 lei | 20.090 lei |
| Cheltuieli totale | 24.929 lei | 1.740 lei | — |
| Rezultat | |||
| Profit net | 54.413 lei | 1.598 lei | 19.487 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 54.413 lei | 1.598 lei | 19.487 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 87.564 lei | 23.189 lei | 19.687 lei |
| Datorii | 11.866 lei | 1.904 lei | 0 lei |
| Capitaluri proprii | 75.698 lei | 21.285 lei | 19.687 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este AUM PRINTVISION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, AUM PRINTVISION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul AUM PRINTVISION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (Moara de Vânt, nr. 3); numărul de înmatriculare e J|22|1991|2021, din 15.06.2021.
Ce cifră de afaceri a avut AUM PRINTVISION S.R.L. în 2024?
89.447 lei, cu 2356% peste 2023 (3.642 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 54.413 lei.
De unde vin datele despre AUM PRINTVISION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.