LAVALROM RECYCLING S.R.L.
LAVALROM RECYCLING S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Călărași, Călărași, CUI 44411032. Cifră de afaceri 2025: 289.847 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 44411032
- Denumire
- LAVALROM RECYCLING S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|51|469|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.06.2021
- Sediu
- RAHOVA, nr. 111, Municipiul Călărași, Călărași
- Activități autorizate (CAEN)
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
- 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 2
- 3700 Colectarea și epurarea apelor uzate · rev. 2
- 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase · rev. 2
- 3812 Colectarea deșeurilor periculoase · rev. 2
- 3832 Recuperarea materialelor reciclabile sortate · rev. 2
Arată toate (21)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 289.847 lei (-14% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 244,8 mii lei · 2025 289,8 mii lei · maxim 2024 337,7 mii lei · minim 2022 106,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 172 mii lei · 2025 162,8 mii lei · maxim 2024 185,7 mii lei · minim 2022 21,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2024 1 · maxim 2023 2 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 289.847 lei | 337.702 lei | 298.032 lei | 106.111 lei | 244.772 lei |
| Venituri totale | 289.852 lei | 337.702 lei | 298.037 lei | 106.111 lei | 244.797 lei |
| Cheltuieli totale | 98.215 lei | 121.811 lei | 138.571 lei | 83.499 lei | 70.260 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 162.796 lei | 185.723 lei | 156.486 lei | 21.551 lei | 171.971 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 162.796 lei | 185.723 lei | 156.486 lei | 21.551 lei | 171.971 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 264.678 lei | 332.821 lei | 125.908 lei | 23.361 lei | 186.106 lei |
| Datorii | 99.145 lei | 59.284 lei | 38.095 lei | 92.034 lei | 13.935 lei |
| Capitaluri proprii | 165.533 lei | 273.537 lei | 87.813 lei | -68.673 lei | 172.171 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 2 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LAVALROM RECYCLING S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, LAVALROM RECYCLING S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul LAVALROM RECYCLING S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Călărași, județul Călărași (RAHOVA, nr. 111); numărul de înmatriculare e J|51|469|2021, din 09.06.2021.
Ce cifră de afaceri a avut LAVALROM RECYCLING S.R.L. în 2025?
289.847 lei, cu 14% sub 2024 (337.702 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 162.796 lei.
De unde vin datele despre LAVALROM RECYCLING S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.