OMORFI TEHNI S.R.L.

OMORFI TEHNI S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 44339972. Cifră de afaceri 2025: 266.796 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
44339972
Denumire
OMORFI TEHNI S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|9249|2021
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
26.05.2021
Sediu
GURA IALOMIȚEI, nr. 18, bl. PC12, sc. A, et. 1, ap. 4, București Sectorul 3, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 0130 Cultivarea plantelor pentru înmulțire · rev. 3
  • 0148 Creșterea altor animale · rev. 3
  • 0322 Acvacultura în ape dulci · rev. 3
  • 0330 Activități anexe pescuitului și acvaculturii · rev. 3
  • 5811 Activități de editare a cărților · rev. 3
  • 5812 Activități de editare a ziarelor · rev. 3
Arată toate (17)
  • 5813 Activități de editare a revistelor și periodicelor · rev. 3
  • 5819 Alte activități de editare · rev. 3
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
  • 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
  • 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
  • 7420 Activități fotografice · rev. 3
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
  • 8552 Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) · rev. 3
  • 9012 Activități de creație în domeniul artelor vizuale · rev. 3
  • 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică · rev. 3
  • 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 266.796 lei (+146% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2021 60 mii lei · 2025 266,8 mii lei · maxim 2025 266,8 mii lei · minim 2022 55 mii lei.

Rezultat net (lei): 2021 34,7 mii lei · 2025 113,1 mii lei · maxim 2025 113,1 mii lei · minim 2024 −50,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2021 2 · 2025 3 · maxim 2025 3 · minim 2023 1.

Indicator20252024202320222021
Activitate
Cifră de afaceri netă266.796 lei108.360 lei65.780 lei55.000 lei60.000 lei
Venituri totale271.796 lei108.360 lei65.780 lei55.000 lei60.000 lei
Cheltuieli totale155.990 lei157.810 lei83.132 lei57.477 lei24.702 lei
Rezultat
Profit net113.088 lei0 lei0 lei0 lei34.698 lei
Pierdere netă0 lei50.634 lei18.010 lei3.027 lei0 lei
Rezultat net113.088 lei-50.634 lei-18.010 lei-3.027 lei34.698 lei
Bilanț
Active totale121.188 lei75.654 lei85.318 lei40.253 lei42.948 lei
Datorii19.248 lei86.803 lei46.443 lei8.367 lei8.035 lei
Capitaluri proprii76.940 lei-36.149 lei13.875 lei31.886 lei34.913 lei
Oameni
Număr mediu de salariați31122

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este OMORFI TEHNI S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, OMORFI TEHNI S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul OMORFI TEHNI S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (GURA IALOMIȚEI, nr. 18, bl. PC12, sc. A, et. 1, ap. 4); numărul de înmatriculare e J|40|9249|2021, din 26.05.2021.

Ce cifră de afaceri a avut OMORFI TEHNI S.R.L. în 2025?

266.796 lei, cu 146% peste 2024 (108.360 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 113.088 lei.

Câți salariați are OMORFI TEHNI S.R.L.?

3 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre OMORFI TEHNI S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.