SUPORT PROMPT S.R.L.

SUPORT PROMPT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Iași, Iași, CUI 44335156. Cifră de afaceri 2024: 507.768 lei, 4 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
44335156
Denumire
SUPORT PROMPT S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|22|1754|2021
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
26.05.2021
Sediu
CETĂȚUIA, nr. 2, bl. 763, sc. A, parter, Municipiul Iași, Iași
Activități autorizate (CAEN)
  • 3311 Repararea articolelor fabricate din metal · rev. 2
  • 3319 Repararea altor echipamente · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
Arată toate (49)
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 2
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
  • 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 2
  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele · rev. 2
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere · rev. 2
  • 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice · rev. 2
  • 4647 Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 2
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 2
  • 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor · rev. 2
  • 4665 Comerț cu ridicata al mobilei de birou · rev. 2
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
  • 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 2
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2
  • 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate · rev. 2
  • 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate · rev. 2
  • 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate · rev. 2
  • 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
  • 5210 Depozitări · rev. 2
  • 5224 Manipulări · rev. 2
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
  • 8220 Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) · rev. 2
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
  • 9524 Repararea mobilei și a furniturilor casnice · rev. 2
  • 9529 Repararea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. · rev. 2
  • 9601 Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană · rev. 2
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2021–2024 · 4 bilanțuri

Financiar · 2021–2024 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 507.768 lei (+10% față de 2023).

Cifră de afaceri netă (lei): 2021 81,3 mii lei · 2024 507,8 mii lei · maxim 2024 507,8 mii lei · minim 2021 81,3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2021 21,6 mii lei · 2024 84,1 mii lei · maxim 2022 143,2 mii lei · minim 2021 21,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2024 4 · maxim 2022 4 · minim 2021 1.

Indicator2024202320222021
Activitate
Cifră de afaceri netă507.768 lei461.353 lei398.318 lei81.271 lei
Venituri totale507.805 lei461.354 lei451.553 lei81.699 lei
Cheltuieli totale409.002 lei384.440 lei304.670 lei59.281 lei
Rezultat
Profit net84.090 lei72.992 lei143.234 lei21.605 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net84.090 lei72.992 lei143.234 lei21.605 lei
Bilanț
Active totale532.653 lei361.625 lei181.542 lei45.510 lei
Datorii191.897 lei145.199 lei38.108 lei23.705 lei
Capitaluri proprii340.756 lei216.426 lei143.434 lei21.805 lei
Oameni
Număr mediu de salariați4341

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este SUPORT PROMPT S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, SUPORT PROMPT S.R.L. figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul SUPORT PROMPT S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (CETĂȚUIA, nr. 2, bl. 763, sc. A, parter); numărul de înmatriculare e J|22|1754|2021, din 26.05.2021.

Ce cifră de afaceri a avut SUPORT PROMPT S.R.L. în 2024?

507.768 lei, cu 10% peste 2023 (461.353 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 84.090 lei.

Câți salariați are SUPORT PROMPT S.R.L.?

4 salariați în medie în 2024 (3 în 2023), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre SUPORT PROMPT S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.