FERMA LUCA S.R.L.

FERMA LUCA S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Padina, Comuna Padina, Buzău, CUI 44334258. Cifră de afaceri 2025: 10.560 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
44334258
Denumire
FERMA LUCA S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|10|706|2021
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
26.05.2021
Sediu
VIEI, nr. 13, Sat Padina, Comuna Padina, Buzău
Activități autorizate (CAEN)
  • 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · rev. 2
  • 0119 Cultivarea altor plante din culturi nepermanente · rev. 2
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 10.560 lei (-65% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 28,8 mii lei · 2025 10,6 mii lei · maxim 2024 30,3 mii lei · minim 2025 10,6 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 −7,2 mii lei · 2025 −108,8 mii lei · maxim 2023 20,5 mii lei · minim 2025 −108,8 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2024 0 · 2025 0 · maxim 2024 0 · minim 2024 0.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă10.560 lei30.300 lei28.836 lei—
Venituri totale45.836 lei41.194 lei58.120 lei0 lei
Cheltuieli totale154.674 lei69.181 lei33.780 lei7.186 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei20.522 lei0 lei
Pierdere netă108.838 lei27.987 lei0 lei7.186 lei
Rezultat net-108.838 lei-27.987 lei20.522 lei-7.186 lei
Bilanț
Active totale27.246 lei32.983 lei81.752 lei200 lei
Datorii150.634 lei47.533 lei68.316 lei7.286 lei
Capitaluri proprii-123.388 lei-14.550 lei13.436 lei-7.086 lei
Oameni
Număr mediu de salariați00——

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este FERMA LUCA S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, FERMA LUCA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul FERMA LUCA S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Padina, Comuna Padina, județul Buzău (VIEI, nr. 13); numărul de înmatriculare e J|10|706|2021, din 26.05.2021.

Ce cifră de afaceri a avut FERMA LUCA S.R.L. în 2025?

10.560 lei, cu 65% sub 2024 (30.300 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 108.838 lei.

Câți salariați are FERMA LUCA S.R.L.?

0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre FERMA LUCA S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.