MARIPROD RADAUȚI S.R.L.
MARIPROD RADAUȚI S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Rădăuți, Suceava, CUI 44330221. Cifră de afaceri 2025: 89.604 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 44330221
- Denumire
- MARIPROD RADAUȚI S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|1003|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.05.2021
- Sediu
- VOLOVĂȚULUI, nr. 104, et. 2, Municipiul Rădăuți, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 1411 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele · rev. 2
- 1412 Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru · rev. 2
- 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) · rev. 2
- 1414 Fabricarea de articole de lenjerie de corp · rev. 2
- 1419 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. · rev. 2
- 1420 Fabricarea articolelor din blană · rev. 2
Arată toate (8)
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 2
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 23.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 89.604 lei (+3100% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 94,4 mii lei · 2025 89,6 mii lei · maxim 2023 172,4 mii lei · minim 2024 2,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 26,4 mii lei · 2025 −10 mii lei · maxim 2021 26,4 mii lei · minim 2025 −10 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 3 · 2025 1 · maxim 2021 3 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 89.604 lei | 2.800 lei | 172.435 lei | 90.240 lei | 94.410 lei |
| Venituri totale | 87.234 lei | 2.800 lei | 126.885 lei | 133.110 lei | 104.200 lei |
| Cheltuieli totale | 97.278 lei | 6.179 lei | 111.740 lei | 115.508 lei | 76.883 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 13.679 lei | 16.899 lei | 26.391 lei |
| Pierdere netă | 10.044 lei | 3.379 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -10.044 lei | -3.379 lei | 13.679 lei | 16.899 lei | 26.391 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 210.412 lei | 199.776 lei | 208.953 lei | 183.611 lei | 135.407 lei |
| Datorii | 166.665 lei | 145.986 lei | 151.784 lei | 140.121 lei | 108.816 lei |
| Capitaluri proprii | 43.747 lei | 53.790 lei | 57.169 lei | 43.490 lei | 26.591 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MARIPROD RADAUȚI S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MARIPROD RADAUȚI S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 23.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MARIPROD RADAUȚI S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Rădăuți, județul Suceava (VOLOVĂȚULUI, nr. 104, et. 2); numărul de înmatriculare e J|33|1003|2021, din 25.05.2021.
Ce cifră de afaceri a avut MARIPROD RADAUȚI S.R.L. în 2025?
89.604 lei, cu 3100% peste 2024 (2.800 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 10.044 lei.
Câți salariați are MARIPROD RADAUȚI S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MARIPROD RADAUȚI S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (23.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.