GUST ROM S.R.L.
GUST ROM S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Bălăceanca, Comuna Cernica, Ilfov, CUI 44317753. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 44317753
- Denumire
- GUST ROM S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|3197|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.05.2021
- Sediu
- EROILOR, nr. 44, Biroul nr. 1, Sat Bălăceanca, Comuna Cernica, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne · rev. 2
- 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște · rev. 2
- 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
Arată toate (8)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 244,6 mii lei · maxim 2021 244,6 mii lei · minim 2021 244,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 −7,7 mii lei · 2025 −5,5 mii lei · maxim 2022 −4 mii lei · minim 2021 −7,7 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | — | 244.643 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 244.643 lei |
| Cheltuieli totale | 5.513 lei | 4.447 lei | 4.155 lei | 3.999 lei | 244.954 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 5.513 lei | 4.447 lei | 4.155 lei | 3.999 lei | 7.650 lei |
| Rezultat net | -5.513 lei | -4.447 lei | -4.155 lei | -3.999 lei | -7.650 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 235.702 lei | 236.215 lei | 236.809 lei | 236.863 lei | 236.362 lei |
| Datorii | 211.466 lei | 206.466 lei | 202.613 lei | 198.512 lei | 194.012 lei |
| Capitaluri proprii | 24.236 lei | 29.749 lei | 34.196 lei | 38.351 lei | 42.350 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GUST ROM S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, GUST ROM S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul GUST ROM S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Bălăceanca, Comuna Cernica, județul Ilfov (EROILOR, nr. 44, Biroul nr. 1); numărul de înmatriculare e J|23|3197|2021, din 21.05.2021.
De unde vin datele despre GUST ROM S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.