DEVROAD SOFTWARE S.R.L.

DEVROAD SOFTWARE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Aroneanu, Comuna Aroneanu, Iași, CUI 44311653. Cifră de afaceri 2025: 374.891 lei, 1 salariați. Date ONRC, M

Registru

CUI
44311653
Denumire
DEVROAD SOFTWARE S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|22|1708|2021
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
21.05.2021
Sediu
Iris, nr. 19, Sat Aroneanu, Comuna Aroneanu, Iași
Activități autorizate (CAEN)
  • 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
  • 6031 Activități ale agențiilor de știri · rev. 3
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
Arată toate (8)
  • 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri

Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 374.891 lei (+33% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2021 130,1 mii lei · 2025 374,9 mii lei · maxim 2025 374,9 mii lei · minim 2021 130,1 mii lei.

Rezultat net (lei): 2021 111,5 mii lei · 2025 281,9 mii lei · maxim 2025 281,9 mii lei · minim 2021 111,5 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.

Indicator20252024202320222021
Activitate
Cifră de afaceri netă374.891 lei281.316 lei279.343 lei261.216 lei130.105 lei
Venituri totale376.962 lei281.316 lei279.343 lei261.216 lei130.105 lei
Cheltuieli totale83.945 lei45.175 lei40.225 lei44.547 lei17.262 lei
Rezultat
Profit net281.934 lei233.384 lei236.114 lei214.456 lei111.542 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net281.934 lei233.384 lei236.114 lei214.456 lei111.542 lei
Bilanț
Active totale370.541 lei240.074 lei240.952 lei238.449 lei115.305 lei
Datorii88.367 lei6.450 lei4.598 lei12.822 lei3.563 lei
Capitaluri proprii282.174 lei233.624 lei236.354 lei225.627 lei111.742 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este DEVROAD SOFTWARE S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, DEVROAD SOFTWARE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul DEVROAD SOFTWARE S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Aroneanu, Comuna Aroneanu, județul Iași (Iris, nr. 19); numărul de înmatriculare e J|22|1708|2021, din 21.05.2021.

Ce cifră de afaceri a avut DEVROAD SOFTWARE S.R.L. în 2025?

374.891 lei, cu 33% peste 2024 (281.316 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 281.934 lei.

Câți salariați are DEVROAD SOFTWARE S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre DEVROAD SOFTWARE S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.