VLADCO EURO CONSTRUCT S.R.L.
VLADCO EURO CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Sighetu Marmației, Maramureș, CUI 44309653. Cifră de afaceri 2025: 14.666 lei. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 44309653
- Denumire
- VLADCO EURO CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|24|896|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.05.2021
- Sediu
- SOLOVAN, nr. 45, Municipiul Sighetu Marmației, Maramureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
Arată toate (15)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 14.666 lei (-92% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 449,5 mii lei · 2025 14,7 mii lei · maxim 2021 449,5 mii lei · minim 2025 14,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 62,3 mii lei · 2025 773 lei · maxim 2021 62,3 mii lei · minim 2025 773 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2024 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 14.666 lei | 174.450 lei | 390.067 lei | 232.013 lei | 449.516 lei |
| Venituri totale | 14.667 lei | 174.450 lei | 390.068 lei | 258.800 lei | 449.517 lei |
| Cheltuieli totale | 13.769 lei | 151.530 lei | 341.709 lei | 233.625 lei | 382.811 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 773 lei | 21.175 lei | 45.043 lei | 23.132 lei | 62.301 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 773 lei | 21.175 lei | 45.043 lei | 23.132 lei | 62.301 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 193.406 lei | 214.181 lei | 177.048 lei | 127.528 lei | 163.823 lei |
| Datorii | 40.972 lei | 62.520 lei | 46.562 lei | 42.085 lei | 101.512 lei |
| Capitaluri proprii | 152.434 lei | 151.661 lei | 130.486 lei | 85.443 lei | 62.311 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VLADCO EURO CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, VLADCO EURO CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul VLADCO EURO CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Sighetu Marmației, județul Maramureș (SOLOVAN, nr. 45); numărul de înmatriculare e J|24|896|2021, din 20.05.2021.
Ce cifră de afaceri a avut VLADCO EURO CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
14.666 lei, cu 92% sub 2024 (174.450 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 773 lei.
De unde vin datele despre VLADCO EURO CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.