HEMENTAL S.R.L.
HEMENTAL S.R.L.: firmă cu activitatea suspendată din Municipiul Brașov, Brașov, CUI 44307091. Cifră de afaceri 2025: 51.884 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 44307091
- Denumire
- HEMENTAL S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|1452|2021
- Stare în registru
- cu activitatea suspendată
- Data înmatriculării
- 20.05.2021
- Sediu
- PICTOR ȘTEFAN LUCHIAN, nr. 9, biroul 2, Municipiul Brașov, Brașov
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- SUSPENDARE ACTIVITATE
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 51.884 lei (-66% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 78,6 mii lei · 2025 51,9 mii lei · maxim 2023 166,2 mii lei · minim 2025 51,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 51,6 mii lei · 2025 21,6 mii lei · maxim 2022 95,1 mii lei · minim 2025 21,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 51.884 lei | 153.464 lei | 166.172 lei | 156.587 lei | 78.612 lei |
| Venituri totale | 51.997 lei | 153.501 lei | 167.117 lei | 157.503 lei | 78.630 lei |
| Cheltuieli totale | 28.852 lei | 66.061 lei | 78.061 lei | 60.988 lei | 26.234 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 21.640 lei | 82.928 lei | 87.511 lei | 95.051 lei | 51.609 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 21.640 lei | 82.928 lei | 87.511 lei | 95.051 lei | 51.609 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 22.323 lei | 122.476 lei | 115.936 lei | 103.171 lei | 55.514 lei |
| Datorii | 0 lei | 38.885 lei | 27.773 lei | 7.520 lei | 3.405 lei |
| Capitaluri proprii | 22.323 lei | 83.591 lei | 88.163 lei | 95.651 lei | 52.109 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este HEMENTAL S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, HEMENTAL S.R.L. figurează cu activitatea suspendată. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul HEMENTAL S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brașov, județul Brașov (PICTOR ȘTEFAN LUCHIAN, nr. 9, biroul 2); numărul de înmatriculare e J|08|1452|2021, din 20.05.2021.
Ce cifră de afaceri a avut HEMENTAL S.R.L. în 2025?
51.884 lei, cu 66% sub 2024 (153.464 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 21.640 lei.
Câți salariați are HEMENTAL S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre HEMENTAL S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.