TERMOTAS CONSTRUCT S.R.L.
TERMOTAS CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 44302884. Cifră de afaceri 2025: 655.680 lei, 5 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 44302884
- Denumire
- TERMOTAS CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|8850|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.05.2021
- Sediu
- ADRIAN CIRSTEA, nr. 3, bl. 33B, sc. 1, et. 1, ap. 5, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 2
- 2223 Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții · rev. 2
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
- 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
Arată toate (10)
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 655.680 lei (-47% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 230,6 mii lei · 2025 655,7 mii lei · maxim 2024 1,2 mil. lei · minim 2021 230,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 −70,3 mii lei · 2025 −306,6 mii lei · maxim 2024 82,1 mii lei · minim 2025 −306,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 4 · 2025 5 · maxim 2022 6 · minim 2021 4.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 655.680 lei | 1.226.048 lei | 762.374 lei | 529.480 lei | 230.562 lei |
| Venituri totale | 658.257 lei | 1.235.105 lei | 762.374 lei | 529.480 lei | 230.562 lei |
| Cheltuieli totale | 949.965 lei | 1.133.620 lei | 828.150 lei | 683.221 lei | 298.578 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 82.077 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 306.637 lei | 0 lei | 71.121 lei | 159.035 lei | 70.276 lei |
| Rezultat net | -306.637 lei | 82.077 lei | -71.121 lei | -159.035 lei | -70.276 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 321.712 lei | 387.666 lei | 211.940 lei | 235.422 lei | 182.117 lei |
| Datorii | 502.773 lei | 272.006 lei | 178.357 lei | 464.533 lei | 252.193 lei |
| Capitaluri proprii | -181.061 lei | 115.660 lei | 33.583 lei | -229.111 lei | -70.076 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 5 | 5 | 6 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TERMOTAS CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TERMOTAS CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul TERMOTAS CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (ADRIAN CIRSTEA, nr. 3, bl. 33B, sc. 1, et. 1, ap. 5); numărul de înmatriculare e J|40|8850|2021, din 20.05.2021.
Ce cifră de afaceri a avut TERMOTAS CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
655.680 lei, cu 47% sub 2024 (1.226.048 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 306.637 lei.
Câți salariați are TERMOTAS CONSTRUCT S.R.L.?
5 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TERMOTAS CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.