NORDENT SMILE CLINIC S.R.L.
NORDENT SMILE CLINIC S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Ulmi, Comuna Ulmi, Dâmbovița, CUI 44300174. Cifră de afaceri 2024: 1.566.763 lei, 4 salariați. Date ONRC
Registru
- CUI
- 44300174
- Denumire
- NORDENT SMILE CLINIC S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|15|787|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.05.2021
- Sediu
- Stejarului, nr. 18, Sat Ulmi, Comuna Ulmi, Dâmbovița
- Activități autorizate (CAEN)
- 3250 Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice · rev. 2
- 8623 Activități de asistență stomatologică · rev. 2
- 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2024 · 4 bilanțuri
Financiar · 2021–2024 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 1.566.763 lei (+38% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 69,7 mii lei · 2024 1,6 mil. lei · maxim 2024 1,6 mil. lei · minim 2021 69,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 −66,2 mii lei · 2024 140,3 mii lei · maxim 2024 140,3 mii lei · minim 2022 −167,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2024 4 · maxim 2024 4 · minim 2021 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 1.566.763 lei | 1.133.207 lei | 229.192 lei | 69.685 lei |
| Venituri totale | 1.566.831 lei | 1.133.236 lei | 229.192 lei | 369.685 lei |
| Cheltuieli totale | 1.379.379 lei | 998.658 lei | 393.903 lei | 431.594 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 140.256 lei | 123.221 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 167.149 lei | 66.179 lei |
| Rezultat net | 140.256 lei | 123.221 lei | -167.149 lei | -66.179 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 501.325 lei | 404.283 lei | 297.713 lei | 214.865 lei |
| Datorii | 470.976 lei | 514.190 lei | 530.841 lei | 280.844 lei |
| Capitaluri proprii | 30.349 lei | -109.907 lei | -233.128 lei | -65.979 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 3 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NORDENT SMILE CLINIC S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, NORDENT SMILE CLINIC S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul NORDENT SMILE CLINIC S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Ulmi, Comuna Ulmi, județul Dâmbovița (Stejarului, nr. 18); numărul de înmatriculare e J|15|787|2021, din 19.05.2021.
Ce cifră de afaceri a avut NORDENT SMILE CLINIC S.R.L. în 2024?
1.566.763 lei, cu 38% peste 2023 (1.133.207 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 140.256 lei.
Câți salariați are NORDENT SMILE CLINIC S.R.L.?
4 salariați în medie în 2024 (3 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NORDENT SMILE CLINIC S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.