ADVENTURE TRAILS S.R.L.
ADVENTURE TRAILS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 44292896. Cifră de afaceri 2025: 9.967 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 44292896
- Denumire
- ADVENTURE TRAILS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|2411|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.05.2021
- Sediu
- Unirii, nr. 15, et. 2, ap. 10, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive · rev. 3
- 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
- 9012 Activități de creație în domeniul artelor vizuale · rev. 3
- 9311 Activități ale bazelor sportive · rev. 3
Arată toate (7)
- 9529 Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 9.967 lei (+24% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 0 lei · 2025 10 mii lei · maxim 2025 10 mii lei · minim 2022 0 lei.
Rezultat net (lei): 2022 −4,1 mii lei · 2025 3 mii lei · maxim 2025 3 mii lei · minim 2022 −4,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 0 · maxim 2022 0 · minim 2022 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 9.967 lei | 8.014 lei | 8.159 lei | 0 lei |
| Venituri totale | 9.967 lei | 8.014 lei | 8.159 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 6.942 lei | 9.452 lei | 5.575 lei | 4.102 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 3.001 lei | 0 lei | 2.153 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 1.438 lei | 0 lei | 4.102 lei |
| Rezultat net | 3.001 lei | -1.438 lei | 2.153 lei | -4.102 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 9.085 lei | 3.358 lei | 4.615 lei | 886 lei |
| Datorii | 14.117 lei | 8.345 lei | 6.664 lei | 4.988 lei |
| Capitaluri proprii | -5.032 lei | -4.987 lei | -2.049 lei | -4.102 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ADVENTURE TRAILS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ADVENTURE TRAILS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ADVENTURE TRAILS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (Unirii, nr. 15, et. 2, ap. 10); numărul de înmatriculare e J|12|2411|2021, din 18.05.2021.
Ce cifră de afaceri a avut ADVENTURE TRAILS S.R.L. în 2025?
9.967 lei, cu 24% peste 2024 (8.014 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 3.001 lei.
De unde vin datele despre ADVENTURE TRAILS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.