JAK PREMIUM PUB S.R.L.

JAK PREMIUM PUB S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Cata, Comuna Cata, Brașov, CUI 44234569. Cifră de afaceri 2023: 26.736 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
44234569
Denumire
JAK PREMIUM PUB S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|08|1342|2021
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
06.05.2021
Sediu
CAȚA, nr. 291, Sat Cata, Comuna Cata, Brașov
Activități autorizate (CAEN)
  • 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 2
  • 0210 Silvicultură și alte activități forestiere · rev. 2
  • 0220 Exploatarea forestieră · rev. 2
  • 0230 Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană · rev. 2
  • 0240 Activități de servicii anexe silviculturii · rev. 2
  • 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
Arată toate (36)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
  • 5210 Depozitări · rev. 2
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 2
  • 5224 Manipulări · rev. 2
  • 5229 Alte activități anexe transporturilor · rev. 2
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
  • 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2021–2023 · 3 bilanțuri

Financiar · 2021–2023 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.

În 2023, cifra de afaceri netă a fost 26.736 lei (-66% față de 2022).

Cifră de afaceri netă (lei): 2021 84,3 mii lei · 2023 26,7 mii lei · maxim 2021 84,3 mii lei · minim 2023 26,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2021 10 mii lei · 2023 7,9 mii lei · maxim 2021 10 mii lei · minim 2023 7,9 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.

Indicator202320222021
Activitate
Cifră de afaceri netă26.736 lei77.644 lei84.285 lei
Venituri totale26.736 lei77.644 lei84.285 lei
Cheltuieli totale18.748 lei66.787 lei71.851 lei
Rezultat
Profit net7.854 lei8.724 lei9.954 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei
Rezultat net7.854 lei8.724 lei9.954 lei
Bilanț
Active totale59.490 lei47.808 lei27.137 lei
Datorii32.758 lei28.930 lei16.983 lei
Capitaluri proprii26.732 lei18.878 lei10.154 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1——

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este JAK PREMIUM PUB S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, JAK PREMIUM PUB S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul JAK PREMIUM PUB S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Cata, Comuna Cata, județul Brașov (CAȚA, nr. 291); numărul de înmatriculare e J|08|1342|2021, din 06.05.2021.

Ce cifră de afaceri a avut JAK PREMIUM PUB S.R.L. în 2023?

26.736 lei, cu 66% sub 2022 (77.644 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 7.854 lei.

Câți salariați are JAK PREMIUM PUB S.R.L.?

1 salariat în medie în 2023, după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre JAK PREMIUM PUB S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.