HARA TOP DRIVE S.R.L.
HARA TOP DRIVE S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 6, București, CUI 44233784. Cifră de afaceri 2022: 296.533 lei, 6 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 44233784
- Denumire
- HARA TOP DRIVE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|8165|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.05.2021
- Sediu
- Gen. Ioan Culcer, nr. 6, București Sectorul 6, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 8553 Școli de conducere (pilotaj) · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2021–2022 · 2 bilanțuri
Financiar · 2021–2022 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2022, față de 2021.
În 2022, cifra de afaceri netă a fost 296.533 lei (+108% față de 2021).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 142,6 mii lei · 2022 296,5 mii lei · maxim 2022 296,5 mii lei · minim 2021 142,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 106,2 mii lei · 2022 63,1 mii lei · maxim 2021 106,2 mii lei · minim 2022 63,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 2 · 2022 6 · maxim 2022 6 · minim 2021 2.
| Indicator | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 296.533 lei | 142.600 lei |
| Venituri totale | 296.533 lei | 142.600 lei |
| Cheltuieli totale | 230.410 lei | 34.977 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 63.053 lei | 106.226 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 63.053 lei | 106.226 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 259.042 lei | 129.623 lei |
| Datorii | 89.863 lei | 23.197 lei |
| Capitaluri proprii | 169.179 lei | 106.426 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 6 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este HARA TOP DRIVE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, HARA TOP DRIVE S.R.L. figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul HARA TOP DRIVE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 6, județul București (Gen. Ioan Culcer, nr. 6); numărul de înmatriculare e J|40|8165|2021, din 06.05.2021.
Ce cifră de afaceri a avut HARA TOP DRIVE S.R.L. în 2022?
296.533 lei, cu 108% peste 2021 (142.600 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 63.053 lei.
Câți salariați are HARA TOP DRIVE S.R.L.?
6 salariați în medie în 2022 (2 în 2021), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre HARA TOP DRIVE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2022). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.