NICOSI MEDICAL S.R.L.
NICOSI MEDICAL S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Brașov, Brașov, CUI 44227804. Cifră de afaceri 2025: 220.700 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 44227804
- Denumire
- NICOSI MEDICAL S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|1330|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.05.2021
- Sediu
- BUCUREȘTI, nr. 39, ap. 14, Municipiul Brașov, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 220.700 lei (+4% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 60 mii lei · 2025 220,7 mii lei · maxim 2025 220,7 mii lei · minim 2021 60 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 29,1 mii lei · 2025 127,5 mii lei · maxim 2025 127,5 mii lei · minim 2021 29,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 220.700 lei | 211.800 lei | 200.000 lei | 160.000 lei | 60.000 lei |
| Venituri totale | 220.700 lei | 211.800 lei | 200.000 lei | 160.000 lei | 60.000 lei |
| Cheltuieli totale | 86.724 lei | 89.169 lei | 82.073 lei | 66.754 lei | 30.319 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 127.487 lei | 116.404 lei | 115.967 lei | 91.678 lei | 29.093 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 127.487 lei | 116.404 lei | 115.967 lei | 91.678 lei | 29.093 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 138.377 lei | 260.471 lei | 152.963 lei | 106.450 lei | 35.313 lei |
| Datorii | 10.650 lei | 143.827 lei | 36.756 lei | 14.572 lei | 6.020 lei |
| Capitaluri proprii | 127.727 lei | 116.644 lei | 116.207 lei | 91.878 lei | 29.293 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NICOSI MEDICAL S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, NICOSI MEDICAL S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul NICOSI MEDICAL S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brașov, județul Brașov (BUCUREȘTI, nr. 39, ap. 14); numărul de înmatriculare e J|08|1330|2021, din 05.05.2021.
Ce cifră de afaceri a avut NICOSI MEDICAL S.R.L. în 2025?
220.700 lei, cu 4% peste 2024 (211.800 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 127.487 lei.
Câți salariați are NICOSI MEDICAL S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NICOSI MEDICAL S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.