DEZSEMAT S.R.L.
DEZSEMAT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Baia Mare, Maramureș, CUI 44220830. Cifră de afaceri 2025: 65.806 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 44220830
- Denumire
- DEZSEMAT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|24|779|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.05.2021
- Sediu
- RAPSODIEI, nr. 1, ap. 10, Municipiul Baia Mare, Maramureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
Arată toate (7)
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 65.806 lei (-56% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 7,9 mii lei · 2025 65,8 mii lei · maxim 2024 148,2 mii lei · minim 2022 7,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 −32,1 mii lei · 2025 4,1 mii lei · maxim 2024 14,3 mii lei · minim 2022 −32,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2023 2 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 65.806 lei | 148.200 lei | 89.358 lei | 7.900 lei |
| Venituri totale | 85.969 lei | 154.929 lei | 146.447 lei | 7.900 lei |
| Cheltuieli totale | 80.999 lei | 139.068 lei | 138.303 lei | 39.948 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 4.052 lei | 14.312 lei | 7.620 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 32.096 lei |
| Rezultat net | 4.052 lei | 14.312 lei | 7.620 lei | -32.096 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 30.282 lei | 50.777 lei | 34.793 lei | 25.692 lei |
| Datorii | 36.194 lei | 60.741 lei | 59.069 lei | 57.588 lei |
| Capitaluri proprii | -5.912 lei | -9.964 lei | -24.276 lei | -31.896 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DEZSEMAT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, DEZSEMAT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul DEZSEMAT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Baia Mare, județul Maramureș (RAPSODIEI, nr. 1, ap. 10); numărul de înmatriculare e J|24|779|2021, din 04.05.2021.
Ce cifră de afaceri a avut DEZSEMAT S.R.L. în 2025?
65.806 lei, cu 56% sub 2024 (148.200 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 4.052 lei.
Câți salariați are DEZSEMAT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DEZSEMAT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.