NYLYTRANS S.R.L.
NYLYTRANS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Obârșia de Câmp, Comuna Obârsia de Câmp, Mehedinți, CUI 44218784. Cifră de afaceri 2025: 243.338 lei, 2 salariați.
Registru
- CUI
- 44218784
- Denumire
- NYLYTRANS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|25|246|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.05.2021
- Sediu
- OBÎRȘIA DE CÎMP, nr. 40, Sat Obârșia de Câmp, Comuna Obârsia de Câmp, Mehedinți
- Activități autorizate (CAEN)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 243.338 lei (-6% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 186,1 mii lei · 2025 243,3 mii lei · maxim 2022 320,5 mii lei · minim 2023 95,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 57,9 mii lei · 2025 −10,3 mii lei · maxim 2022 84,3 mii lei · minim 2025 −10,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 2 · maxim 2022 2 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 243.338 lei | 259.138 lei | 95.279 lei | 320.507 lei | 186.086 lei |
| Venituri totale | 243.417 lei | 259.146 lei | 95.303 lei | 322.736 lei | 186.086 lei |
| Cheltuieli totale | 253.733 lei | 249.555 lei | 94.304 lei | 235.699 lei | 126.119 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 7.940 lei | 0 lei | 84.294 lei | 57.875 lei |
| Pierdere netă | 10.316 lei | 0 lei | 1.274 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -10.316 lei | 7.940 lei | -1.274 lei | 84.294 lei | 57.875 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 47.279 lei | 114.477 lei | 91.497 lei | 125.685 lei | 73.382 lei |
| Datorii | 34.656 lei | 91.538 lei | 69.873 lei | 102.787 lei | 67.359 lei |
| Capitaluri proprii | 12.623 lei | 22.939 lei | 21.624 lei | 22.898 lei | 6.023 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NYLYTRANS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, NYLYTRANS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul NYLYTRANS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Obârșia de Câmp, Comuna Obârsia de Câmp, județul Mehedinți (OBÎRȘIA DE CÎMP, nr. 40); numărul de înmatriculare e J|25|246|2021, din 04.05.2021.
Ce cifră de afaceri a avut NYLYTRANS S.R.L. în 2025?
243.338 lei, cu 6% sub 2024 (259.138 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 10.316 lei.
Câți salariați are NYLYTRANS S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NYLYTRANS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.