LORMED RECOVERY S.R.L.
LORMED RECOVERY S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava, CUI 44204290. Cifră de afaceri 2025: 336.287 lei, 3 salariați. Date ON
Registru
- CUI
- 44204290
- Denumire
- LORMED RECOVERY S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|875|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.04.2021
- Sediu
- PICTOR OCTAV BĂNCILĂ, nr. 18, Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 3
- 8695 Activități de fizioterapie · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri
Financiar · 2021–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 336.287 lei (+32% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 15,6 mii lei · 2025 336,3 mii lei · maxim 2025 336,3 mii lei · minim 2021 15,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 −20,1 mii lei · 2025 61,8 mii lei · maxim 2025 61,8 mii lei · minim 2021 −20,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 3 · maxim 2023 3 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 336.287 lei | 254.315 lei | 177.408 lei | 137.376 lei | 15.622 lei |
| Venituri totale | 336.428 lei | 255.095 lei | 177.408 lei | 137.380 lei | 15.637 lei |
| Cheltuieli totale | 265.748 lei | 196.784 lei | 145.979 lei | 82.901 lei | 35.224 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 61.798 lei | 51.597 lei | 29.868 lei | 52.124 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 20.056 lei |
| Rezultat net | 61.798 lei | 51.597 lei | 29.868 lei | 52.124 lei | -20.056 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 379.875 lei | 214.217 lei | 89.689 lei | 82.159 lei | 67.084 lei |
| Datorii | 236.621 lei | 107.205 lei | 34.274 lei | 50.090 lei | 87.139 lei |
| Capitaluri proprii | 143.254 lei | 107.012 lei | 55.415 lei | 32.069 lei | -20.055 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LORMED RECOVERY S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, LORMED RECOVERY S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul LORMED RECOVERY S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Câmpulung Moldovenesc, județul Suceava (PICTOR OCTAV BĂNCILĂ, nr. 18); numărul de înmatriculare e J|33|875|2021, din 28.04.2021.
Ce cifră de afaceri a avut LORMED RECOVERY S.R.L. în 2025?
336.287 lei, cu 32% peste 2024 (254.315 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 61.798 lei.
Câți salariați are LORMED RECOVERY S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LORMED RECOVERY S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.