ANTONIO FACTORY S.R.L.-D.
ANTONIO FACTORY S.R.L.-D.: firmă în funcțiune din Municipiul Piatra Neamț, Neamț, CUI 44196406. Cifră de afaceri 2024: 133.186 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 44196406
- Denumire
- ANTONIO FACTORY S.R.L.-D.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|27|551|2021
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.04.2021
- Sediu
- IZVOARE, bl. H1, sc. A, ap. 7, Municipiul Piatra Neamț, Neamț
- Activități autorizate (CAEN)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
- 5229 Alte activități anexe transporturilor · rev. 2
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2024 · 4 bilanțuri
Financiar · 2021–2024 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 133.186 lei (-5% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 34,6 mii lei · 2024 133,2 mii lei · maxim 2023 139,8 mii lei · minim 2021 34,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 32,9 mii lei · 2024 44,9 mii lei · maxim 2023 92,4 mii lei · minim 2021 32,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 133.186 lei | 139.824 lei | 69.934 lei | 34.617 lei |
| Venituri totale | 133.186 lei | 139.824 lei | 69.934 lei | 34.617 lei |
| Cheltuieli totale | 87.144 lei | 46.252 lei | 7.101 lei | 636 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 44.902 lei | 92.370 lei | 61.191 lei | 32.942 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 44.902 lei | 92.370 lei | 61.191 lei | 32.942 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 157.383 lei | 108.500 lei | 94.825 lei | 34.550 lei |
| Datorii | 30.648 lei | 15.797 lei | 492 lei | 1.408 lei |
| Capitaluri proprii | 126.735 lei | 92.703 lei | 94.333 lei | 33.142 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ANTONIO FACTORY S.R.L.-D. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ANTONIO FACTORY S.R.L.-D. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul ANTONIO FACTORY S.R.L.-D.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Piatra Neamț, județul Neamț (IZVOARE, bl. H1, sc. A, ap. 7); numărul de înmatriculare e J|27|551|2021, din 27.04.2021.
Ce cifră de afaceri a avut ANTONIO FACTORY S.R.L.-D. în 2024?
133.186 lei, cu 5% sub 2023 (139.824 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 44.902 lei.
De unde vin datele despre ANTONIO FACTORY S.R.L.-D.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.